triger seti fiyatı

astracd_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bugün izmir Atatürk organize sanayide Egem Araştırma Merkezinde araca yaptırdığım işlemler ve fiyatları bilginiz olsun...

triger seti : 210 tl
devirdaim: 172 tl
motor yağı : 4 lt x 19 tl = 76 tl
2 litre antifriz : 17 tl
yağ filtresi : 5 tl
toplam : 480
iskonto : %25
parça toplamı: 360 tl

viraj demir lastiklerinin yağlanması
devirdaim değişimi
triger seti değişimi
yağ değişimi
genel kontrol
toplam işçilik : 165 tl

toplam tutar : 525 tl

arkadaşlar bugün izmir Atatürk organize sanayide Egem Araştırma Merkezinde araca yaptırdığım işlemler ve fiyatları bilginiz olsun...

triger seti : 210 tl
devirdaim: 172 tl
motor yağı : 4 lt x 19 tl = 76 tl
2 litre antifriz : 17 tl
yağ filtresi : 5 tl
toplam : 480
iskonto : %25
parça toplamı: 360 tl

viraj demir lastiklerinin yağlanması
devirdaim değişimi
triger seti değişimi
yağ değişimi
genel kontrol
toplam işçilik : 165 tl

toplam tutar : 525 tl

hocam fiyatlar yüksek geld bana antifirizin litresi 5-6 lira niye 2 lt 17lira?

nerde yaptirdiniz acaba?yetkili /özel?

yetkili servis.biliyorum yaptırdığı yeri.fiyatlardan belli zaten.
ben özel servise yaptırmayı düşünüyorum

yetkili servis normalde özel servise gidiyordum ama işin içinde triger olduğu için egem e gittim. özel serviste değiştirip sonradan sorun yaşayan arkadaşlar oldu. çiğli egem araştırma merkezi nin işçiliği gerçekten çok iyi bana göre...

Bencede fiyatlar çok pahalı. Aracım için parçaları dışarıdan alıp (http://www.opelshop.net/) Özüm opel özel serviste değiştirdim. Oldukça hesaplı geldi..

Son düzenleme:
Bencede fiyatlar çok pahalı. Aracım için parçaları dışarıdan alıp (http://www.opelshop.net/) Özüm opel özel serviste değiştirdim. Oldukça hesaplı geldi..

valla abi doğru söylüyosunuz da triger seti için özellikle yetkili servise gittim. birde fiyat araştırması yaptım çok da pahalı gelmedi bana rakamlar. önemli iki parça vardı zaten devirdaim ve triger seti. onların fiyatlarda bana iyi gibi geldi. %25 iskonto ile gerçekten uygun diye düşünüyorum. birde daha önce özüm opel e gittim amorisörler değişmişti ondan başka birkaç özel servise daha iş yaptırdım izmirde sonuç hep hüsran oldu. hiç değilse yetkili servis yapılan işlemler garanti diye düşünüyorum...

her genel bakımda devirdaimin de değişmesi gerekiyor mu? Ya da devirdaim için de triger seti gibi bir zaman veya km mi?

Geri