Tshirt ve sticker talepleri

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan yezocan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Kaç adet tshirt almayı düşünüyorsunuz

• Kullanılan toplam oy
    139
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
20ytl 20ytl 20ytl 20ytl 20ytl

1 adet istenilen bedende tshirt ve 2 adet opelim.net sticker'ı toplam 20ytl + ulaşım bedeli

20ytl 20ytl 20ytl 20ytl 20ytl

1 adet istenilen bedende tshirt ve 2 adet opelim.net sticker'ı toplam 20ytl + ulaşım bedeli

Burada sürekli birbirimize ölçü ve alacağımız adetleri veriyoruz.Ama hala ortada kesin bir haber yok.T-shirtleri merakla bekliyoruz.Yönetim bilgilendirme lütfen

Yeliz abla bende sticker istiyorum kargoyu ben öderim özelden mesaj atarsan bilgileri falan veririm teşekkürler

artık yollayınya özeliikle sticker ya :D 50 lira olsun benim olsun şöle range roverımın arkasına yapıştırayım gururla opelim.net die yahu :D:D

T shirt kalsa iki sticker e 10 lira versek olmazmı....(((: Saka Bir yana bu sefer ins.. gelir sticker gecen seferde böyle acılmıstı ama sonra kapandın...ACT leri cıkartalımda opelim netleri takalım artık...

adrese bız gelır alırız :):) adres bılgısı ozelden gelırse supper olur saygılar

Küçükken annem bana kazak örmeye başlamıştı. Yılbaşı yaklaşıyordu ve şubat ayında yada mart ayında ramazan bayramı vardı ve ben bu kazağı o bayram giymek istiyordum.Tabi annemde bayrama yetiştiricekti. Daha sonra avrupa yakasından anadolu yakasına taşınınca 1990 ylı ocak ayı yarım olan bitmemiş kazak kayboldu. Sonra nisan ayında tekrar bi yerden yeni evde ortaya çıktı ve annem kazağı mayıs sonu bitirdi. Laf olsun diye söylemiyorum hala o kazağı saklarız. Tabi doğal olarak yaz gelmişdi kazak giyilmedi ve gelecek kışa saklandı. Tabi cocuksun sürekli devam eden bir büyüme çağı. Kışında kazağın kolları kısa geldi giyilmedi. Umarım bu tshirt işi benim kazak işine dönmez ve 2008 yazında elimizde olur. Eğer ekim e kalırsa yatarken giyeriz artık yorgan altı zaten sıcak olur:D Sticker'la ilgili bir anım olmadığı için bişey söyleyemiyorum. Saygılar....

bende istiyorum nasıl baglantı kuracaz? adresi nereye yazıyım? parayı nasıl gonderecez? 1 tane t shirt L olsn ltfn :) 2 sticker yelz abla cvp cvp cvp

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri