Tshirt ve sticker talepleri

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan yezocan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Kaç adet tshirt almayı düşünüyorsunuz

• Kullanılan toplam oy
    139
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Küçükken annem bana kazak örmeye başlamıştı. Yılbaşı yaklaşıyordu ve şubat ayında yada mart ayında ramazan bayramı vardı ve ben bu kazağı o bayram giymek istiyordum.Tabi annemde bayrama yetiştiricekti. Daha sonra avrupa yakasından anadolu yakasına taşınınca 1990 ylı ocak ayı yarım olan bitmemiş kazak kayboldu. Sonra nisan ayında tekrar bi yerden yeni evde ortaya çıktı ve annem kazağı mayıs sonu bitirdi. Laf olsun diye söylemiyorum hala o kazağı saklarız. Tabi doğal olarak yaz gelmişdi kazak giyilmedi ve gelecek kışa saklandı. Tabi cocuksun sürekli devam eden bir büyüme çağı. Kışında kazağın kolları kısa geldi giyilmedi. Umarım bu tshirt işi benim kazak işine dönmez ve 2008 yazında elimizde olur. Eğer ekim e kalırsa yatarken giyeriz artık yorgan altı zaten sıcak olur:D Sticker'la ilgili bir anım olmadığı için bişey söyleyemiyorum. Saygılar....

sen merak etme kardeşim.. tshirtler dikilmesi bitti baskıları yapılıyor. sanırım haftaiçi oda biter. c.tesinden itibaren dağıtımları yapar sanırım yeliz. ama genede bu konuyla ilgili tam bilgiyi yeliz verir.

peki elimize ne zaman ulasır sticker ve t-shirtler

Bu iş yılan hikayesine döndü bu ne böyle ya,alt tarafı bir tişört ve sticker gönderilecek !!!!!

bana bi sticker gönderecek arkadaş arıyorum kargo benden ..

Bu iş yılan hikayesine döndü bu ne böyle ya,alt tarafı bir tişört ve sticker gönderilecek !!!!!

bütün harcamayı masrafı zahmeti siz cekecekseniz 2 günde hazırlanır!!!
tshirt+sticker 20 ytl denildi
bu para peşin olarak BAŞKANIMIZ tarafında ödenecek,
en kötü 300 tane yapılsa(300 tshirt+600 sticker)
6.000 ytl para yapar
bunu peşin olarak ödeyip sonra tek tek toplayıp hiç bir kar elde etmeden yapmak her yigidin harcı degildir.
ben olsam işin aslı ugrasmam
esnaflıkta böyle para elinizde nakit varsa güzel işletirisin ama sen elindeki sıcak parayı yatırıp isteyenlerin(birde alıcam diyip almayanlar olacak illaki onu saymıyorum bile) peşinde kosup parayı tahsil ediceksin,
oyy oyyy

neyse bu benim fikrim yönetim adına filan konuşmuş olmuyum ama bu kadarda sert+zıt+ters tepki verilmez!
biraz daha saygılı birazdaha ılımlı olmak şart!!!

stcikerlar elimize ulaştı. tshirtleride bugün almaya gittik ama adamı bulamadık 19 mayıs olduğu için olsa gerek :D Yarında tshirtleri alıyoruz .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri