tuningli vectra c yok mu ?

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizimkilere oluyor bire bir orjinal aynısı 2 yıl garantili webasto dünyanın en iyi sunroofu istersen camlı yapıyorlar istersen saçlı yapıyorlar

saçlı yaparsan tavanın dışardan gene eskisi gibi görünüyor camsız normal tavan gibi camlı yaparsan da sunroof kapalı olsada iç tavanı açdınmı gökyüzünü görüyorsun...
saçda o lüksün yok sanırım..
tabii iç tavanıda var epey güzel ama çok para dediler 1.5 milyar bana çok geldi..

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
volkan bence gayet guzel olmus gule gule kullan :) tampon altina opc line mi alcan yoksa irmscher falan mi alcan? karlikci halil de opc line nerdeyse aynisi var aklinda bulunsun sadece bi fikir :)
karlıkçı halilin kini planlıyorum. o konuda senden yardım alıcam o zaman gelsin. çünkü benim ankaraya gidip elden alma şansım yok

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla karlıkçı rengi tutturamıyor benim kanat bir ton koyu boyatmış ilk başda yeni boya deiler ustalar gölgenden güneşden dediler ama bir ton koyu yani arabayada yapıştırdık kanatı artık bir şekilde bende rengi arabayla aynı renk yaptırtıcamda nasıl onu bilmiyorum arabanın üstünde boyatma imkanı olursa iyi olur.

Combo_Murat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel Olmuş Sevgili Volkan
Fiyat olarak ne kadara çıktı
Bir de kullanmada nelere dikkat edilmesi gerekiyor

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya volkan kardeşim yanlış anlama ama o plakalara ve plakalığa hemen el at derim.. arabanın bütün güzelliğini bozuyor.. çok acele :)