tuningli vectra c yok mu ?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan speedo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
hoş güzel olmus

Merhaba arkadaşlar vectra-c dizel için power-boxlar konusunda bilgisi olan uygulama yapan arkadaşlar varmı sonuçlarını paylaşırlarsa sevinirim.

yeni yeni aracımla oynamaya basladım.arka stopları koyu olanlarla deiştirdim ve 17 inch orjinal 3.2 gts jantları taktım şimdilik.sırada opc line body kit var.yapınca resimleri koyarım
pict0195jk5.jpg

pict0224dz7.jpg
pict0205rq2.jpg

Body kit'in gelişi uzayacaksa tampon altları ile marşpiyerleride boyatıver :)

Salih ( Real C ) kardeşim aracın hakikaten mükemmel bence... milletiin sölediğini boşver herkes kendi yaptığına yorum yapmalı bence... nese bende diğer arabam Chrysler 300c yede düşündüğüm gibi vectra c elegance'mede ofsetli jant düşünüorm. bi yerde buldm 255/35/18 arkalara 235/40/18 de önlere takmayı düşünüorm ama woglant 3,5luk yay var ve arka kesin sürter die düşündüğümden sanırım senin modele geçecem... arabanda her hangi bi zarar gördünmü? performance dışında

vogtland 3'ler için düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim. Kasislerden geçerken standart yaylara göre artı ve eksilerini paylaşırsanız sevinirim.

arabanız çok güzel hemen hemen hergün görüyorum gaziemirde
:rock :rock :rock VARMI REAL-C GİBİSİ MAŞALLAH ABİ HASTAYIM SENİN ARABAYA ALLAH KAZA BELA VERMESİN :rock :rock :rock

vogtland 3'ler için düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim. Kasislerden geçerken standart yaylara göre artı ve eksilerini paylaşırsanız sevinirim.

Kasislerde felan herhangi bis sıkıntı yok daha doğrusu ben hiç sıkıntı yaşamıorm... tabi aracımın sekmesi dışında :)

yeni yeni aracımla oynamaya basladım.arka stopları koyu olanlarla deiştirdim ve 17 inch orjinal 3.2 gts jantları taktım şimdilik.sırada opc line body kit var.yapınca resimleri koyarım
pict0195jk5.jpg

pict0224dz7.jpg
pict0205rq2.jpg
yay,arkada gts egzos çıkışı.arka tampon altı ve yan maşbiyel boyama güzel olur.

ii günlerde

150 beygirlik c kasa için yay önerilerinizi bekliyorum konfordan da taviz vermek istemiyorum.İlgilenlere şimdiden teşekkürler yay+amortisör kombinasyonlarıda olabilir

Geri