Tüp taktırmak nasıl olur ???

hacı abi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamun aleykum.Özellikle benim aracımın aynısına takanlar hangi marka tüpü aracım kabul etmektedir.2004 astıra elegans eko tech.Ankara yada istanbula gidicem kurbandan sonra.İlgilenenlere duacı olurum.

Yiğit18

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
forumda arama yaptırırsanız bu vb konularda hayli veri mevcuttur okur ve fikir sahibi olursunuz nacizane tavsiyem ise kendi aracımda da kullandığım ve opellerle gayet uyumlu ve sorunsuz olan brc dir ama montaj yapan yer ve usta çok önemli bu konuda.

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayrıca landirenzoyuda deneyebilirsiniz. opelin sıfır araçlarda garanti verdiği tek marka.

2004 astra njoy ile kullanıyorum. gayet memnunum.

hacı abi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konuyu gören yazan arkadaşlara evvela Allah razı olsun.

opelin taktığı lanrieozo tüpü araştırdım ama velakin bizim araba 2004 model ve garantisi bitik bu sistemi kullanan lar övüyor ama soğuklarda verim alabilecekmiyiz ankarada telefix markası yazılmış sabah namazından sonra internete girdim ve kapsamlı baktım sonra telefonla ulaştım doğalgaza uyumluymuş geln görüşelim dediler 1000 öro istiyor burası.ben de dedim sana 1200 öro veriym ama sorun çıkarsa Allah a havale ederim dedim kabul etti adam.ne dersiniz?

dj_gokcell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi ben atiker taktırdım arkadaşların çoğu sorunlu diyo fakat ben çok şükür daha bi sorun yaşamadım performans kaybı fln da olmadı

hacı abi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi ben atiker taktırdım arkadaşların çoğu sorunlu diyo fakat ben çok şükür daha bi sorun yaşamadım performans kaybı fln da olmadı

burada bu markayı tercih eden müezzin ve imam arkadaşlar var.biz kazıklandık sen bari yanaşma falan diyorlar hatta bir hocamız mersedese taktırmş telefon ettim ağzını bozdu markaya karşı.

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
BRC taktırın derim.

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben landi renzodan den memnun kaldım 13000km yaptım nisanda felan taktırmıştım parasını çokttan çıkarttı çok memnunum benimde ekotec

hacı abi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bolu daki ustalarla görüştüm bugün atiker tavsiye ediyorlar.ama bizim ustanın arabası doğan ben memnunum diyor amma velakin bizim arabalarım motoru değişik doğanla opel birmi.ben avrupa tüp taktırıcam yüzde yüz karar verdim.müezzin arkadaşın taktırdığı princes e meyilim var ama kafam çok karıştı ağalar.