Tüp taktırmak nasıl olur ???

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hacı abi teleflex den bahsetmişsin.ben kullanıyorum.bir sorun yok.zaten sorun olmamasını garanti ediyorlar ama sen taktırıp boluya döneceksin olaki bir şey oldu lpg ile ilgili zırt pırt ankarayamı gidip geliceksin.bence bolu da taktır.illaki vardır brc zavoli vs..olmadı landi taktır serviste.yapacak bişey yok.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
maddi imkanım var bekir bey ama hali hazırda güvenebileceğim bir ustam yok.hatta herhangi bir ustam yok.bolu mahrumiyet bölgesi.ankara ya gidiceğiz artık.
hocam bursaya gelırsen sana yardımcı olurum hem fıyat konusunda hem lpg kıtı konusunda forumdan arkadasa taktırdım zavollı 2 gundur oldu takalı memnun bende romano var ustamız cok ıyı gaz takıldıgı bıle bellı olmuyor ;)

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana da öyle geliyo.ben bu aravayı satana kadar anca 2000 liralık benzin yakarım zaten.vazgeçsemmi acaba ?

Hacı bey ancak 2000 liralık benzin yakarım dediğinize göre bence hiç LPG işine bulaşmayın derim. Önemli olan taktırdıktan sonra toplamda ne kadar mesafe gideceğiniz. Hiç bulaşmayın derim şayet az mesafe yapacaksanız.

KAAN ARSLANLI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sayın Karabek,

Firmamız hakkındaki olumlu düşünceleriniz için teşekkürlerimizi sunarız.
Saygılarımızla

MOCAN OTOGAZ LTD.ŞTİ.
adına
Kaan Arslanlı
Makina Mühendisi

ben atiker kullanıyorum memnunum BRC ile ilgili sikayet duymussunuz ayrı mocan ayrı tanımam etmem ama bu forumda mocanda kim taktırdıysa memnum kaldı is ustadadır markada önemlidir tabi ama asıl olan ustadır alın gelin teleflex kiti ben takayım bakın bakalım çalısır mı:) markadan çok usta arastırın derim

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sayın Karabek,

Firmamız hakkındaki olumlu düşünceleriniz için teşekkürlerimizi sunarız.
Saygılarımızla

MOCAN OTOGAZ LTD.ŞTİ.
adına
Kaan Arslanlı
Makina Mühendisi
teşekkür bizden montajını sizde yaptırıpta sitede sikayet eden görmedim o yüzden yazmıstım Hayırlı işler

berkay1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamun aleykum.Özellikle benim aracımın aynısına takanlar hangi marka tüpü aracım kabul etmektedir.2004 astıra elegans eko tech.Ankara yada istanbula gidicem kurbandan sonra.İlgilenenlere duacı olurum.

Lpg kit markasından çok, takan usta işinin ehli ve ürünün arkasında duran biri olacak. Piyasada bir sürü marka var, ama bir elin parmakları kadar usta var. Siz bence taktıracağınız markadan çok iyi bir usta arayışına girin.

volkansan

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
:eek:

Son düzenleme: