Tüp taktırmak nasıl olur ???

bekirs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
prins iyidir diye biliyorum. imkanınız varsa maddi olarak taktırın. ustanıza da güveniyorsanız sorun çıkmaz.

hacı abi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
prins iyidir diye biliyorum. imkanınız varsa maddi olarak taktırın. ustanıza da güveniyorsanız sorun çıkmaz.

maddi imkanım var bekir bey ama hali hazırda güvenebileceğim bir ustam yok.hatta herhangi bir ustam yok.bolu mahrumiyet bölgesi.ankara ya gidiceğiz artık.

forged&carbon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
atiker i bende iyi duymadim... usta icin ise, imkaniniz varsa ankara veya istanbul da taktirin iciniz rahat etsin..

kökez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maddi imkanım var bekir bey ama hali hazırda güvenebileceğim bir ustam yok.hatta herhangi bir ustam yok.bolu mahrumiyet bölgesi.ankara ya gidiceğiz artık.
Ben atiker taktırdım ekotec motor memnunum hiç bir proplem yaşamadım.Bir Bolulu olarak bolu mahrumiyet bölgesi ne demek anlayamadım.:mad:

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ben atiker taktırdım ekotec motor memnunum hiç bir proplem yaşamadım.Bir Bolulu olarak bolu mahrumiyet bölgesi ne demek anlayamadım.:mad:

Ankaraya göre bolu mahrumiyet bölgesi şayet böyle yazıldıysa..

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aleykum selam hacı abi forumumuza hoş geldiniz Ankarada teleflex distribitörü tunalı otomotiv var tavsiye ederim ama sizi uyarmam gereken noktada şudur, aracınız bakımı yeni yapılmıs olsun buji-buji kablosu falan eski olursa gazın ayarı ve kontrolü için tekrar ankaraya gelmek zorunda kalırsınız.

nakitte 1900 ,10 taksit 2100 lira fiyatı vardı yaz sezonu başında şimdi yine dediginiz gibi 1000 euro normal.

Teleflex sistemlerin kalitesini, montaj stilini ve performansını diğer markalarla tartışmaya bile gerek yoktur.

Her seferinde bu özellikleri anlatamıyorum diğer marka kullanıcıları alınıyor onlarınkide iyi ama her iyinin arasında birde en iyisi vardır:)

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
yetkili serviste landirenzo taktırın.markadan ziyade işçilik önemli bayram öncesi kasap bir montajcıya denk gelme hocam

hacı abi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
atiker i bende iyi duymadim... usta icin ise, imkaniniz varsa ankara veya istanbul da taktirin iciniz rahat etsin..

öyle yapacaz artık kaliforniyanlı kardeşim.atiken den vazgeçtik komple.

sanayi bakımından biraz daha dar imkanlara sahibiz malesef.birde şu var ben birşey anlatamıyorum buranın halkına.ben başkaşey soruyorum onlar başka birşey anlatıyor.toros tamir ede ede bizim arabalardan anlamıyorlar malesef.

Ankaraya göre bolu mahrumiyet bölgesi şayet böyle yazıldıysa..

doğrudur.sağolun.

aleykum selam hacı abi forumumuza hoş geldiniz Ankarada teleflex distribitörü tunalı otomotiv var tavsiye ederim ama sizi uyarmam gereken noktada şudur, aracınız bakımı yeni yapılmıs olsun buji-buji kablosu falan eski olursa gazın ayarı ve kontrolü için tekrar ankaraya gelmek zorunda kalırsınız.

nakitte 1900 ,10 taksit 2100 lira fiyatı vardı yaz sezonu başında şimdi yine dediginiz gibi 1000 euro normal.

Teleflex sistemlerin kalitesini, montaj stilini ve performansını diğer markalarla tartışmaya bile gerek yoktur.

Her seferinde bu özellikleri anlatamıyorum diğer marka kullanıcıları alınıyor onlarınkide iyi ama her iyinin arasında birde en iyisi vardır:)

hoşgördük yiğenim.evet çok haklısın.bizim idris müezzin illaki ben taktıracam hacı abi gel istanbula princess de zorluyor ama telefex deki adamlar işin kompetanına benziyor.kurbandan sonra ankara ya bi uğrıycaz herhalde dediğiniz parçaları da yenilerim o zaman.orda sıkıntı yok.araba lpğ de öldürücü bolu soğuklarında stop etmesin yeter derim bu.

yetkili serviste landirenzo taktırın.markadan ziyade işçilik önemli bayram öncesi kasap bir montajcıya denk gelme hocam

sağolun Allah cümlemizi ehil olmayan kasapların gazabından korusun İnşallan.

kemalcardak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hacı Ankara geleceksen Mocan otogaz ben orda takdırdım( brc yetkili servisi) git oraya takdır. sıkıntı yaşamazsın ben 15.000 km dir.Biniyorum sıkıntı yok.

hacı abi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hacı Ankara geleceksen Mocan otogaz ben orda takdırdım( brc yetkili servisi) git oraya takdır. sıkıntı yaşamazsın ben 15.000 km dir.Biniyorum sıkıntı yok.

hay maşallah.brc yi tavsiye eden çok kullanıcı var ben bir üst sınıf olanlara bakıyorum kamal bey.princess yada telefix e gidiceğiz öyle görünüyor.çünkü brc de araştırınca çok şikayet okudum internette memnun olan kadadr olmayan çok.saygılar.