Türk Kızları ve Avrupalı Kızlar Arasındaki Farklar

neyse ben bikac gun yanımda kimse yokken gireyimde sorun cıkmasın.. herzaman Turk kızları dedik ama Türk kızlarınında sağı solu belli olmuyo:)

Tek kelimesina katılmıyorum bu yazının. Hatta bu yazıda Türk kızının meziyeti olarak gösterilen bazı maddeler benim nefret ettiğim özellikler mesela:

Türk kızları
anne olmanın hayalini kurar,
çocuklarına bakacakları günleri dört gözle beklerler,

Meali: Yapışkandırlar, buldukları ilk erkekle evlenme hayali kurup hayatı zindan ederler.

Türk kızları
sevgilileriyle kavga edince "acaba beni neden sevmiyor" diye düşünürler ve
ilişkiyi kurtarmak için binbir yol dener,
hacılara ve hocalara başvurur,
ağlayıp yalvarırlar.

Yine aynı neden, yapışkandırlar, "istemiyorum" ve "git" kelimelerinin anlamını bilmezler. Sen yolladıkça onlar geri dönerler, büyü bile yaptırmaya kalkarlar. Kıskançtırlar!

Türk kızlarının
önemli bir çoğunluğu kiloludur,
ama hepsi kilolarının farkındadır.
Bu yüzden ellerinden geldiğince kendilerini zayıf gösterecek kıyafetler giymeye özen gösterirler.

Hadi canım ordan :) kiloludurlar, rejim yaparlar ama beceremezler sinirden daha çok yer daha çok şişerler :D ben türk kızları kadar her sinirlendiğinde çikolata şekerlemeye sarılıp da sonra "çok kilo aldım" diye ağlayanını görmedim!

Türk kızları
türk erkeklerinin bu eğilimini bildikleri için
saçlarını sarıya boyatıp,
renkli lens takarlar ve "kokoş" damgası yerler.

Boyatma o zaman sen de! Dünyada binlerce esmer güzeli varken neden sen bana çirkin geliyorsun acaba bunu hiç düşündün mü? Özenti olma saçını boyatma, boru tipi siyah kaşların varken civciv sarısı saçınla yanıma gelme!
Buğra cım coşmuşun :D:D:D:good::good::good::good: çok haklısın ne denebilirki...

Hele bazı sümsükleri varki adama dünyayı dar ediyorlar:)

En Güzel Kızların Bulunduğu Ülke Ve Şehirler -2008

1. Stockholm, Sweden
41522200sw5.jpg

2. Copenhagen, Denmark
24850992tc9.jpg

3. Buenos Aires, Argentina
87909993wc3.jpg

4. Varna, Bulgaria
88871733sj2.jpg

5. Los Angeles, California
39520142ds4.jpg

6. Moscow , Russia
65384039iq7.jpg

7. Caracas, Venezuela
70406996qd1.jpg

8. Montreal, Canada
59666981tu0.jpg

9. Tel Aviv, Israel
43648917sq0.jpg

10. Amsterdam, Holland
10zj1.jpg

http://believe-or-not.blogspot.com/2007/09/top-10-cities-of-world-with-most.html

hepsınıı gordumde bı venezuela ve canadayıı gormedımm :)

Abi yapmayın Allah aşkına ! Sırf güzel diye elin kızlarını göklere çıkarıyosunuz ayrıca kısa vadeli düşünüyosunuz.. Bi de şu taraftan bakın;
Allah vermesin ağır bi hastalığa yakalandınız, elin gavur kızı oturup bakacak mı size ? Hiç sanmıyorum.. Ha, bütün Türk kızları oturur size bakar demiyorum ama, en azından çok daha vicdanlıdırlar..
Ya da yaşlandınız, acaba yabancı kızlar hayatını sizinle birlikte bitirmeyi yeğleyebilecek mi ?
Her konuda ibre Türk kızlarından yana bence ! Ve çok da güzeller ! Hiç b.k atmayın :)

Abi yapmayın Allah aşkına ! Sırf güzel diye elin kızlarını göklere çıkarıyosunuz ayrıca kısa vadeli düşünüyosunuz.. Bi de şu taraftan bakın;
Allah vermesin ağır bi hastalığa yakalandınız, elin gavur kızı oturup bakacak mı size ? Hiç sanmıyorum.. Ha, bütün Türk kızları oturur size bakar demiyorum ama, en azından çok daha vicdanlıdırlar..
Ya da yaşlandınız, acaba yabancı kızlar hayatını sizinle birlikte bitirmeyi yeğleyebilecek mi ?
Her konuda ibre Türk kızlarından yana bence ! Ve çok da güzeller ! Hiç b.k atmayın :)
Rus kadınlarının özelliklerini bilmediğini görüyorum bu yazıda. Rus kadınları eşlerine çok sadık ve bağlıdırlar. Seni hiç bir zaman yalnız bırakmazlar. Yeri gelir seni savunmak için öne atlarlar, yeri gelir susar arka planda kalırlar. Ayrıca çocuk yetiştirme konusunda da bizimkilerde 5 gömlek üstünler. Çok yakın bir tanıdığımızın eşi Rus, ben onu gördükten sonra Türk kızı almamaya karar verdim.
Ayrıca ben yaşlanınca o genç mi kalacak sanki? Neden kaçıp gitsin ki, ne alaka yani?

Rus kadınlarının özelliklerini bilmediğini görüyorum bu yazıda. Rus kadınları eşlerine çok sadık ve bağlıdırlar. Seni hiç bir zaman yalnız bırakmazlar.

2 yaz önce internetten otellere bakarken hiç bilmediğimiz 4 yıldızlı bir otele rezervasyon yaptırdık.sabah otelemi girdik rusyayamı girdik anlamadık! çünkü oteldeki tek türk ben ve kankamdı.
7 gün boyunca yaşadıklarımız ve gördüklerimiz sonra "Rus kadınları eşlerine çok sadık ve bağlıdırlar " asla katılımıyorum.
ki onları gördükden sonra türk kızlarına kurban oluyum
bir not daha; evet hakkını yememek lazım ,avrupa kızlarının ( özellikle kuzey avrupa;) ) birçoğu güzel hattaçok güzel :) ama ruhsuz kadınlar, yani işve-civle yok.sadece beden.ama bunlardan farklı olarakda fransızlar derim.çok işveliler :D:D

Son düzenleme:
O sıralama benim için 1. isvec 2. rus 3. bulgar :D
bulgarları hafife almayın çok dehşetler :D

Mantığın bittiği yer askerlik değil türk kızlarıdır. :)

Türk kızlarının beyin yapısı. :D

BU DA BİLİMSEL BİR GERCEK :D

kadin_beyni.jpg

erkek_beyni.jpg

Geri