Türk Kızları ve Avrupalı Kızlar Arasındaki Farklar

Rus kadınlarının özelliklerini bilmediğini görüyorum bu yazıda. Rus kadınları eşlerine çok sadık ve bağlıdırlar. Seni hiç bir zaman yalnız bırakmazlar. Yeri gelir seni savunmak için öne atlarlar, yeri gelir susar arka planda kalırlar. Ayrıca çocuk yetiştirme konusunda da bizimkilerde 5 gömlek üstünler. Çok yakın bir tanıdığımızın eşi Rus, ben onu gördükten sonra Türk kızı almamaya karar verdim.
Ayrıca ben yaşlanınca o genç mi kalacak sanki? Neden kaçıp gitsin ki, ne alaka yani?

Bugra ayarlasana bana bi tane )))))
Kimse kizmasin ama bizim millet harbi makara... Ya hic tanimadigi, yada 3-5 gordugu yabanciya bakip yabanci-Turk karsilastirmasina girer )))))))) Illaki istisnalar vardir onlar alinmasin uzerine ))) Bu arada baskani Turk bir bayan olan sitede yabanci hatunlardan bahsetmek zaten abes !)))) Baskanim! Turkum,dogruyum caliskanim! Turk bayanlar diyorum, baska birsey demiyorum! !))))))))))
PS: Bugra cevap bekliyorum, cok feci motive oldum olaya )

Son düzenleme:
ben avrupadan yanayımm cunku turk kızları benı anlamıyor bende onları anlamıyurm :)

seni anlayabilei bulursan kaçırma melii Din dil ırk cinsiyet farketmez :D:D:D

Bugra ayarlasana bana bi tane )))))
Kimse kizmasin ama bizim millet harbi makara... Ya hic tanimadigi, yada 3-5 gordugu yabanciya bakip yabanci-Turk karsilastirmasina girer )))))))) Illaki istisnalar vardir onlar alinmasin uzerine ))) Bu arada baskani Turk bir bayan olan sitede yabanci hatunlardan bahsetmek zaten abes !)))) Baskanim! Turkum,dogruyum caliskanim! Turk bayanlar diyorum, baska birsey demiyorum! !))))))))))
PS: Bugra cevap bekliyorum, cok feci motive oldum olaya )

okuduğumu görünce mesajını değiştirmişsin :D kaçmaz benden :D
Sen Rusyada bulamadın mı Buğranın dediği gibisini :D:D:D

okuduğumu görünce mesajını değiştirmişsin :D kaçmaz benden :D
Sen Rusyada bulamadın mı Buğranın dediği gibisini :D:D:D

Ya hergun buluyorumda cok utangac oldugum icin konusamiyorum. Ama icimde cok buyuk bi potansiyel var, bi gun patlayacam, bakalim ne zaman ))))

Bugra hala bekliyorum !!!!)))))))))

Geri