uzaktan kumanda ile motor çalıştırma

immobilizerı iptal edersen piyasada bir çok çeşit alarm var uzakdan çalıştıran.
ama bunun dışında aracı vites de de unutmamak lazım aksi halde bir sabah çalıştırdığında aracı duvara vurabilirsin..

aracı boşda bırakmakda bir risk el frenine hiç güvenmeyin benim bütün araçlarımda bir kaç kez başıma geldi bir bakdım araba sabah öndeki arabanın tamponuna yapışmış :D bir keresindede marketten bir çıkdım çocuklar ön kaputa yapışmış abi abi araban gidiyor dediler :D :D yani el frenine hiç güvenmeyin..

bunlarıda bir kenara koyun sabah çalıştırırsınız istediği kadar emniyetli bri yerde olsun biri arabanızı mimlerse gözüne keserse bir sabah çalıştırdığınız an arabaya binmesi 10 saniyeyi almaz kapılar kilitli olsada ...

bence farklı bir yöntemlere bakın aracınız çok soğuk bir yerdeyse güzel bir motor çevresine ısı izalasyonu yaptırın motorunuza daha ince yağ koyun sabahları daha çabuk ısınır ısıtmalı koltuk yada ısıtmalı minder alın bu tür yöntemler daha mantıklı bence

çalışma mantığı nasıl bunun..

valla nette gezerken buldum cenmax ın bayisine gidip sormak lazım hatta immobiliser sistemi olmayan aracaa immo bile takabiliyorlarmıs

immolu alarmlar var zaten hatta kodla çalışan..cepden çalışan cepden kapıları biel açan var

arabamda koltuk ısıtma var, deri döşemeli, sivasta yaşıyorum,artık hava sıcakları genelde 0 derece ve altında oluyo camlar sürekli buzlu oluyo dışarı çıkmadan bi 10 dk önceden çalıştırsam camlar çözülürdü, koltuk ısınırdı içerinin havası yumuşardı diye düşünmüştüm, arkadaşların endişelendiği konular hep doğru, bende düşündüm onları ama aracımı park ettiğim yer düz, aracın gitmesi imkansız çoğu zaman el frenini çekmiyorum, boşta bile bıraktığım oluyo, güvenlik konusunda araç çalıştığım kurum içinde burdada giderse, dışarda hiç uğraşmayalım zaten gider, şuanlık askıya almak zorunda kaldım bu projeyi, araştırmaya devam ilerki zamanda taktıracağım ama..

ok o zaman şöyle yapın

önce immoyla uzakdan çalışma sistemi olan bir modül varmışya cenmax in onu taktırtmayı deneyin eğer o olmassa..başka modüller varmı bir onları araştırın immo devredışı olmadan..

Eğer olmuyorsa uzakdan çalıştıran bir alarm takın immoyu iptal edip birde ne olur ne olmaz eskiden doğanlara şahinlere yaparlardı gizli kontak hani şehir dışında misafirlikde falan olursanız onu devreye sokarsınız gene çalışmaz araba..

orjinal kumanda ile araç çalıştırma

reklam.....

arkadaşlar, yukarıdaki linkteki ilana göz atarsanız mevcut uzaktan kumanda sisteminze uyumlu, (extra başka kumandaya ihtiyaç kalmadan aracınızın kendi orjinal uzaktan kumandası ile uyumlu) manuel vitesli araçlarda vitesde unutma, çalışırken unutma ve hırsızlık emniyetlidir, aracı çalıştırmak için marşa zamanlı basmaz, araç çalışana kadar basar, enfazla 5 sn. ama araç bu süreden önce çalışırsa marşa basmayı bırakır, arka arkaya 3 kere çalıştırmayı dener. çalışmazsa uzaktan kumanda ile tekrar çalıştırma denenebilir. TÜRK MALI 3 yıl garantili bir cihazdır. kısa süreli kampanya vardır. teşekkürler

Zaten reklam amaçlı üye :)

reklam içerikli mesaj olduğundan silinmiştir. ürünü satmak istiyorsanız yönetimle bağlantıya geçip sponsor olmanız gerek.......

günümüzdeki hemen hemen her icat birinin bi ihtiyacı yada probleminin çözüm yoluyla çıkmış ortaya sizinki neden olmasın. :D

Geri