Uzayda Yaşam Var mı?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Kendi inandiginizi savunurken baskalarini asagilamaniz,kucuk gormeniz onlarin hatalari oldugu anlamina gelmez, sizin seviyenizi belirler. Unutmayinki, en basitinden o "akillari ermeyen" lerin yaptiklari arabalara biniyorsunuz, onlarin yarattigi bilgisayarla mesajinizi yaziyorsunuz. Ayrica din gibi derin bir konuda kulaktan dolma laflarla konusmak yerine , okuyarak, ogrenerek fikir belirtmeniz daha dogru olur kanisindayim. Cunku bilgi sahibi olmadan, fikir sahibi olunmaz gibi cok guzel bir laf etmis eskiler. Papazlarin gunahlari bagisladigini soylemek bile bile sizin Hristiyanlik hakkinda ne derece bilgi sahibi oldugunuzu gosterir. Eger iyi bir Musluman olmak istiyorsaniz, en az Muslumanlik kadar Hristiyanligida bilmeniz gerekir. Cunku siyahin tam ne oldugunu bilmeyen, beyazin ne oldugunu bilemez. O yuzden en azindan bir kere kliseye gidip rahiple sohpet etmenizi tavsiye ederim.
Ben ne Hristiyanim, ne Museviyim. Nede onlarin elcisiyim. Sadece dinler hakkinda oldukca vakit harcamis, kulaktan dolma bilgilerin insanlari ne kadar yozlastirdigini, yanlis yola soktugunu ve toplumlari birbirine dusman ettigini gormus biriyim.

sanırım yanlış anladınız. kimsenin kimseyi aşağıladığı filan yok, ayrıca başka dinleri aşağılamak demek Allahı inkar etmek demek. sonuç olarak bütün dünler Allahın dini, diğer dinleri kabul etmeyen zaten müslüman olamaz.

Anlatmaya çalıştığım şu anda Müslümanlık dışındaki diğer dinlerin geçersiz olduğu, Son peygamberin ise Peygamberimiz olduğunu söyledim.

teknoloji, ve bilim konusunda evet onlardan geriyiz müslüman alemi olarak, bunuda müslüman alemi olarak çok çalışarak aşmamız gerekiyor..

Yaratmak ise bizim yapabileceğimiz bir eylem zaten değil :)

Diğer dinlere inanan insanların kendi kitaplarına inanmamalarından ve yanlış yola sapmalarından dolayı islam dinimiz ve peygamberimiz var. demekki ortada bir yanlışlık var ki İslam dini var.

Son düzenleme:
Daha dünya üzerinde adam akıllı yasamayi bilmîyoruz bide basımıza uzay çıkarmasınlar .... Bari orası temiz kalsın...

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 15:32 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 15:31 ----------

Oha 4 yıllık konu hortlamış , bende Mars ile ilgîli bir gelişme var diye direk yorum yaptıydım :)

Geri