V E C T R A C ' Ler Buraya

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
evet serkan hatırlarsan bunu yazmışdım karlıkçının body kitleri çok detaysız kaba hem fikiriz ben tek bu kanatı spoileri aldım kanat birebir benim gördüğüm kanattı istediğim kanattı ondan aldım kaliteye gelince aracımda yaklaşık 2 senedir duruyor henüz bir çatlak patlak kırık olmadı ilk günkü gibi duruyor.. yani ben memnunum volkanda aynı kanattan aldı takdı..

benim arabada kanat böyle duruyor

photo0028dw.jpg

bunlarda bonus :D :D

photo0044h.jpg

photo0060w.jpg

xenon kit :D

Kısalar 6000k şu an için ilerde 4300k philips burner olucak ampüller..
uzunlar 4300k philips burner xenon ampül
sisler 3000k xenon..

müdür araç essantia mı comfort mu ?
farlar boyatma, spoiler çakma, vites kolu çakma. orjinal derken araçta boya kaza mı yok o bakımdan mı orjinal ?

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende öyleyim aldıklarımı bilirsin belki bütün parçalarım ya vauxhall dur yada orjinal opel dir tek aracımda yurt içinden takdığım karlıkçıdan aldığım kanattıki ben esas o kanatı arıyordum ebayda yurt dışında bir modifiye sitesinde vectra c1 de görmüşdüm sanırım modifiye fuarıydı arabanın etrafında hatunlar falan vardı tanıtım yapılıyordu sağda soldada bir sürü araçlar vardı..

bayıldım aradım taradım bulamadım kısmet ebayda ararken ankarada bulduk :D karlıkçı halilde sipariş ettirdim istanbula yollattı sağolsun yanlışda boya atmış koduda vermişdik ama tonu tutmamış tekrar boyattım bilmiyorum benim çok hoşuma gidiyor yani o irmscher kanatıda biliyorum arkada varmı yokmu belli değil incecik bir şey takdığına değermi şahsi fikrim değmez.. beğenene de laf edemem tabiki zevk meselesidir..

birde benim bildiğim irmscher de orjinal opelin perfromans şirketi değil.. benim bildiğim opelinr resmi performans şirketi opc bunun dışındaki opele parça aksesuar yapan firmalarda özel firmalar yani orjinal opele bağlı firmalar değil..
tıpkı mercedes brabus gibi..

:rolleyes::rolleyes::rolleyes: Sizin vites topuzu da dikkatimi çekti, orijinal mi acaba o çok hoşuma gitmedi açıkçası.
Irmscher'in içinde Opel lafzı geçmiyor olabilir ama özel bir firma deyip yan sanayi markası gibi değerlendirmek çok yanlış bence. Irmscher ürünleri orijinal parçalardan neredeyse daha kalitelidir, sıfır üretim hatası ile cuk diye oturur tüm araçlara. Yerinde ve yeterince kullanıldığında kesinlikle normal araçlardan çok çok daha iyi bir görünüm sağlar. Zevk meselesi tabi birazda, tüm parçaları jantları vs herşeyi süper demiyorum ama bazı parçaları hakikaten çok değiştiriyor aracı. Hatta siz de demişsiniz, Brabus örneği gayet güzel, brabuslu mercedesi ve irmscherli Vectra C yi düz modellerine tercih ederim...

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
müdür araç essantia mı comfort mu ?
farlar boyatma, spoiler çakma, vites kolu çakma. orjinal derken araçta boya kaza mı yok o bakımdan mı orjinal ?

araba comfort spoilere orjinal demedim orjinal diye bir iddamda olmadı eğer öyle bir şey yazmışsam ben forumdan çeker giderim bir dahada girmem o kadar iddalıyım..

bilhassa ben irmscheir takmadım tırnak kadar kanat ne görselliği ne şekli var parasında değilim ama arabaya bir albeni kattığı yok bana hitap etmiyor.. spoilerden bir performans zaten beklemiyroum 1.6 araba..
bir alman sitesinde fuarda vectra c koymuşlardı fuar için yapmışlar aracı o aracın üstünde bu kanadı gördüm ve istediğim kanat bu dedim ilk yurtdışından getirticekdim çok aradım sonra tesadüf karlıkçı halilde buldum aramalarım sırasında sipariş ettim şunuda söyliyim bu spoiler bana 2 spoiler parasına geldi ama hiç pişman değilim istanbula kargolandı burda boya tutmamış tekrar boyandı iki yer takmaya çalışdı olmadı üçüncü yerde fiber ustasına montaj yaptırıldı yani bana epey masraflı olsu ama olsun iyiki takmışım diyorum zevk meselesi..

vitez topuzunu çok beğendiğim için aldım ebaydan hiç öyle çakma gözüyle bakmamışdım eski vitez topuzuda bende neticede 5 dakkada takarım eskisinide... oranın yerine takılabilicek başka bir parça yok zaten ya orjinal vitez topuzunu muhafaza edersiniz ya bir şey yapmıycaksınız..
tesadüf ebayda gezerken gördüm alman bir perfromans şirketi yapmış opeller için bende sipariş verdim ebaydan aldım iyikide aldım orjinal vites topuzundan çok daha güzel albenisi var binen opel ne güzel yapmış diyor bozmuyorum hiç..

farların içinide boyattığımı zaten her kez biliyor forumda.. bunun nesi çakma onu hiç anlamadım junyan kunyan marka çin malı çakma bir far takmadım orjinal kendi farının içini boyattım altı üstü o kadar.. boyattığımada pişmanım kışları yağmurda buhar yapıyor oda başka mesele..

orda farları göstermedim o kısmı görmek istemişsiniz çünkü.. orda xenon farkını göstermek için o fotoyu koydum göre göre farın içini görmüşsünüz.. sisler xenon 3000k o ampüller türkiyede yok ebaydan getirttim hadi vectrayı geçdim kaç araçda sis farı xenon 3000k gördünüz.. uzunlar 4300k philips burnin light xenon kit siz göre göre farın siyahını görmüşsünüz .. orda büyük bir emek var para var neyse..

bizdeki sıkıntı bu geçen sene bu far resimlerinin aynısını avrupa vectra c forumuna koydum ingilizler almanlar 3 sayfa methiye düzdüler adamlar bir ton sorular sordular arıza ışığını nasıl yaktırmadığımı nasıl hallettiğimi balastları nereye koyduğumu ampülleri nerden aldığımı v.b bizim foruma koyunca farın içindeki siyah konuşuluyor bizdeki farkda bu..

evet arabada bunlar dışında orjinal olmayan bir şey yok

siz belliki eleştirmek için koşullamışsınız kendinizi.. neyse sağlık olsun..

orjinal neler yapdım

vauxhall kapı pimleri takdım
audiotwin arkaya bağımsız ses sitemi sağlayan aparatı arkaya aldım çıkma bir signumdan ebay vasıtasıyla.. türkiyede kaç vectrada audio twin var...
müzik sisteminde hifi desteği için arka kapı kollarındaki cam açma tuşunun olduğu yeri komple vectra 2.0 2.2 lerdeki twitter gözlü parçayla değiştirdimki bu minnacık plastik parçasına türkiyede opel servisinde tanesine 60 tl istediler..
vauxhall çamurluk sinyaleri aldım vxr lar dakinden..

aklıma gelmeyen bir kaç şey daha yapdım..

arabada deri döşeme ile koltuk ısıtmada var valla fabrikadan çıkış orjinalden yapmışlar benim bir kabahatim yok... :D :D :D

haa bu arada görmemişsinizdir belki lastiklerde michellin yani çakma :D :D :D orjinal fabrika çıkış lastikleri değil :D

sawasha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamlar vectraları görünce içim gidiyor biri bana yardım etsin 99 b vectram var c almak istiyorum fakat bilgilenmek istiyorum yakıt.süspansiyon. model farketmez

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:rolleyes::rolleyes::rolleyes: Sizin vites topuzu da dikkatimi çekti, orijinal mi acaba o çok hoşuma gitmedi açıkçası.
Irmscher'in içinde Opel lafzı geçmiyor olabilir ama özel bir firma deyip yan sanayi markası gibi değerlendirmek çok yanlış bence. Irmscher ürünleri orijinal parçalardan neredeyse daha kalitelidir, sıfır üretim hatası ile cuk diye oturur tüm araçlara. Yerinde ve yeterince kullanıldığında kesinlikle normal araçlardan çok çok daha iyi bir görünüm sağlar. Zevk meselesi tabi birazda, tüm parçaları jantları vs herşeyi süper demiyorum ama bazı parçaları hakikaten çok değiştiriyor aracı. Hatta siz de demişsiniz, Brabus örneği gayet güzel, brabuslu mercedesi ve irmscherli Vectra C yi düz modellerine tercih ederim...

vitez topuzunu almanya ebaydan aldım bir performans şirketinin dükanından led li gece çok hoş duruyor orjinal değil yani irmscheir ne kadar orjinalde buda o kadar orjinal neticede bunuda almanyadan aldım.. bunun dışında klipsli zaten 2 dakkada çıkartır eski orjinal topuzu takarım 2 dakkamı almaz..
irmscheir güzel marka bilhassa vectra c için ön ızgarası var bir tane o çok hoşuma gidiyor ebayda bulamadım bir iki alman dükkanda gördüm uçmuşlar fiyatta.. sitelerine girdim beni cezbeden o ızgara dışında ürünleri yok..

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zevk meselesi zaten. Bende şahsen OPC nin jantları dışında sonradan takılabilecek bir parçasını tercih etmiyorum. Ama araç Vectra 2.8 OPC olursa ayrı...

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araba iyide işde zevk meselesi 2.8 motora çıkdım mı o vergi dilimine çıkdım mı 3.2 executive omegada kafama çok yatıyor.. gerçi o motor dilimlerine çıkdım mı bir çok araç kafama yatıyor sebring 2.7 falan..