V E C T R A C ' Ler Buraya

Merhaba Hoşgeldiniz arkadaşlar Allah kaza bela vermesin.

Ekli dosyalar

• Görüntü039_1.webp
    Görüntü039_1.webp
    23.8 KB · Görüntüleme: 20
arkadaşlar ankarada arabamı güvenle götürebileceğim bir bir servis arıyorum. vectra c turbo dan anlayan ankarada pek usta ve servis yok kime gittiysem aracıma yabancı kalıyorlar bende oynatmak istemiyorum. yardımınızı bekliyorum :sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry:

Ekli dosyalar

• 062708200014.webp
    062708200014.webp
    26.4 KB · Görüntüleme: 21
mehmete bi usta bulun artık... yokmu koca başkentte bi turbodan anlayan usta utanmasam artık kayseriye gelsin diyecem :):)

şaşmazda opel garaj var. oraya bir götür istersen. İşinin ehli ustalar var orda. Zaten forumunda sponsorlarından.

arkadaslar arabalarımızda kontagı ve farları da kapattıktan sora sınyal kolunu hangı yone cevırırsek sadece cevırdıgımız tarafın arkada stopları ondede kısa farların yandıgını bıliyorumuydunuz aynı mercedeslerde oldugu gibi ben yenı ogrendım sızınlede paylasmak ıstedım

evet bende sonradan görmüştüm arabayı aldıktan 1-2 yıl sonra hatta,,,güzel bi olay,,,,,,, bu arada ben xenon almayı düşünüyorum,,,mtec marka 6000k mı 8000k mı pek karar veremiyorum,,,kullanan arkadaşlara varsa yorumlarını alim,,,,,birde öle ampül patlaması farda titreme gibi sorunlar oluyomu,,,zırt pırt beni uğraştırmasın yanii :D

arkadaslar arabalarımızda kontagı ve farları da kapattıktan sora sınyal kolunu hangı yone cevırırsek sadece cevırdıgımız tarafın arkada stopları ondede kısa farların yandıgını bıliyorumuydunuz aynı mercedeslerde oldugu gibi ben yenı ogrendım sızınlede paylasmak ıstedım

Evet bunun yanında "follow me my home" özelliğide var sanırım biliyorsunuzdur..

yok bılmıyorum abı nasıl yapıcaz onu daogretsene bıze :D benımkı 2003 model acaba model fark edıyomu

Geri