V E C T R A C ' Ler Buraya

bu gün topkapı opelde 2 tane 3.2gts gördüm büyük şehir belediyesine aitmiş. üzerinde siren ışığını görünce ilk başta sivil polis zannettim yuh çektim. otobanda falan mı takılıyo diye düşündüm. sonra belediyeninmiş. napıcaksa 3.2gts leri:)

bugun gidip cikma bi stop alcam ve icini actirip icine serit led doseyecem bakalim nasi olcak guzel olursa benim arabaya uygulayacam... foto cekebilirsem buraya eklerim...

bugun gidip cikma bi stop alcam ve icini actirip icine serit led doseyecem bakalim nasi olcak guzel olursa benim arabaya uygulayacam... foto cekebilirsem buraya eklerim...

4 gözle bekliyoruz

arkadaslar bugun stoplari ledli yaptirdim cok guzel oldu ve ilginc bi sekilde araba ariza vermedi :) sadece kapilari kilitledikten sonra 2 dk araba kendi kendine kontrol yapiyo ve ledler yanip sonuyo :) fotolari telefonla cekebildim yarin fotograf makinasiyla cekebilirsem konu acip guzel fotolar koycam...

img0023gjt.jpg

img0024n.jpg

img0025jjr.jpg

arkadaslar bugun stoplari ledli yaptirdim cok guzel oldu ve ilginc bi sekilde araba ariza vermedi :) sadece kapilari kilitledikten sonra 2 dk araba kendi kendine kontrol yapiyo ve ledler yanip sonuyo :) fotolari telefonla cekebildim yarin fotograf makinasiyla cekebilirsem konu acip guzel fotolar koycam...

Bomba :good::alkis:
Tarif isteriz resimli açıklamalı :)

hadi burak bekliyozşu parkta kırmızı yanıyo frenleyince biraz daha fazla yanıyo o işi nasıl hallettiniz?

tesekkurler arkadaslar :) resimli anlatim yapamiyacam cunku yapilirken hic foto cekmedim.

volkan o dedigin olayi arabanin beyni hallediyo :) parkta beklerken daha dusuk watt gonderiyo frene basinca dhaa yuksek watt gonderiyo. yani bizim ayri bisey yapmamiza gerek kalmadi kabloyu baglayinca direk o sekilde yanmaya basliyo :)

Geri