V E C T R A C ' Ler Buraya

iç aydınlatma benimkiykle birebir aynı burak bu kapının alt kısmında da aydınlatma varmı arabanın içini demiyorum kapının alt kısmı yoksa yere vuran ışık sadece iç aydınlatmanın yansımasımı

kapinin altinda da isik var yere vuran isik kapinin altindan geliyo. on taraf ayak bolumu, arka taraf ayak bolumu ve kapilarin altinda 3 er tane led var. gun isigi renginde serit led alip kesip yapistirdik... tavandaki aydinlatmalar orjinal...

bende de şerit led var içerde ayak aydınlatma kısmında ön arka benimki beyaz yalnız çünkü ben komple iç aydınlatma ve bagaj plakalık park ıda komple mtec yapdığım için beyaz kullandım

peki kapıları kapayınca şerit ledlere sürtme olmuyormu yada araba yıkamada oraya su gelmiyormu

silikonlu olan serit ledlerden aldim o yuzden su gelse de problem olmuyo. led leri kapi dosemesinin alt tarafindaki vidalarin oldugu yere yapistirdik. kapi kapandiginda o arada bosluk var o yuzden surtme yapmiyo ayni zamanda kapi kapali oldugunda da isik iceriyi aydinlatiyo...

bencede yaptir hakan cok guzel bi goruntu oluyo ozellikle kapiyi acinca yer aydinlik oluyo cok guzel gorunuyo :)

bu iç aydınlatma zaten arabanın havasını değiştiriyor :) kapılarada koyalım bakalım nasıl olucak gece fotoğraf çekebilirsem koyarım :)

Geri