Vayyy bee :) Opelim.net nerden nereye ;)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan aykal
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
sabah ıse gelınce ılk ısım butun yenı mesajlara bı goz gezdırmek oluyo. sıteye gırmeden ısımı bılemıyom walla....

başkan haklı beni de bağımlı yaptı opelim net şayet bir gün girmezsem aşağıdaki semptomlar peydah oluyor :D

Dikkatin kolayca dağılması ve yeni dışsal uyarıcılara yönlendirilememesi, zihin bulanıklığı, şaşkınlık, zaman ve mekan bağlamında yönelim kaybı, bellek sorunları, düzensiz-tutarsız düşünme ve konuşma, algısal bozukluklar (yanılsamalar ve halusinasyonlar), kuruntu, heyecan, belirgin hiperaktivite, özerk sinir sisteminde aşırı etkinlik, huzursuzluk, uyku-uyanıklık döngüsünün bozulması, bilinç düzeyinin düşmesi, vb.

başkan haklı beni de bağımlı yaptı opelim net şayet bir gün girmezsem aşağıdaki semptomlar peydah oluyor :D

Dikkatin kolayca dağılması ve yeni dışsal uyarıcılara yönlendirilememesi, zihin bulanıklığı, şaşkınlık, zaman ve mekan bağlamında yönelim kaybı, bellek sorunları, düzensiz-tutarsız düşünme ve konuşma, algısal bozukluklar (yanılsamalar ve halusinasyonlar), kuruntu, heyecan, belirgin hiperaktivite, özerk sinir sisteminde aşırı etkinlik, huzursuzluk, uyku-uyanıklık döngüsünün bozulması, bilinç düzeyinin düşmesi, vb.

Cengiz senin tedaviye ihtiyacın var gibi duruyor :D:D

opelim neti daha önce keşfetmek isterdim

Cengiz abiye taşınabilir bir opelim.net cihazı verelim de foruma her daim bağlı kalsın yoksa ne olduğunu bilemediğimiz fena hastalıklara yakalanacak :D

abi 2 sinden biri mutlaka olmalı senin için :D:D:D

hayır ben tatilde nasıl girerim onu düşünüyorum:D:D
samet gören de seni dağa tırmanışa gidiyorsun sanacak :D internet kafeye gidersin gölgede tıkır tıkır yazarsın ne güzel kumsalda durup da ne yapacaksın kı amele gibi yanacaksın :kop:

Geri