Ve SONUNDA BASLADIIIIII :)))))))))

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan kadett
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Sizinkiler pırılpırııl tabi tuzunuz kuru :)
ALLAHIM BEN NE YAPTIM :)))))))))))))))))))))))))))))))
Nasıl toplanacak bu şimdi hhheheheheheheh
ALLAHTAN KASADA BISEY YAPMAYACAGIM EHEHEHEHE BUSEFER BOSALT DUR :))))))))))))))))))))))

okanım 6 nda akhisarda görebilcezmi aracı,beni tek bırakma orda:)

Kankicim Bunu toplamak icin benim once bir iki ay kendime gelmem lazim :)
Sadece sagina soluna bir bakayimda Akhisar vallaha ben isten bile cikamiyorum sadece gelirsem Bolu :))))

abi samet hayla yazmadı :kop::kop:

toplanınca allahım ıyıkı almısım dıyeceğini duyar gibiyim :D

BEYLERRRRRRRRRRR :):)
BEN SİZİ UYANDIRİİM :):):)
,1988 kadet gsı motronık 2.5 ŞİMDİİİİİİ 1988 YA BU MAKINE DURUN BOMBAYA BAKIN ŞİMDİ AŞAMA AŞAMA YAZİİM DE İÇİMDE KALMASIN

1.kafadan ya coscest kapak eğer öyleise 101 diş mahruti kafadan 175 lik bu makıne fabrikasyon hehheee yeme beni oki
2.şanzuman daha kısa ve vitesleri bitirme daha seri std ama bu ilkler böyle kadette
3.tesisat distrübitör makıne ateşleme mükemmel uyumlu + beyinle map+oksj.snesör vs
4.araç gsı astradan daha hafif yaklaşık 100/120/150 kg gibi
5.ks 700 olma olasılığıda fazla :):)
6. daha yaziimmi :):) kullananda okan :):)
7.bu seride kullanılan sübaplarda farklı hehheee ama std fabrikasyon
8.makıne daha fabrikada doğarken 175 ps doğmuş durumda :):):):))
9. uda sen yaz artık emi
bombaya bak allah seni ıslah etsin olm nerden buldun bunu ? nerde saklamışlar 1988 kasaya bak bebek maşallah sen bide buna şu bizim meşhur yazılımılı epronuda tak bak o zaman 5 tede patiye düşüyomu :):) düşeer düşer sen varya olm ne diim ayar ettin beni şimdi bide tymnk olsa ooof len öf delirttin beni gece gece
:):):)

dsc01475n.jpg

dsc01477y.jpg

YAV KARDEŞŞŞŞŞ ARABA ÇIKACAK GARAJ GİRİŞİNE NE PARKEDİYON ÖEKSENE SENİMİ ARICAAZ Bİ SAATTİR ALLA ALLAA :):):):)
LPG LİMİ LEN BU :)

BEYLERRRRRRRRRRR :):)
BEN SİZİ UYANDIRİİM :):):)
,1988 kadet gsı motronık 2.5 ŞİMDİİİİİİ 1988 YA BU MAKINE DURUN BOMBAYA BAKIN ŞİMDİ AŞAMA AŞAMA YAZİİM DE İÇİMDE KALMASIN

1.kafadan ya coscest kapak eğer öyleise 101 diş mahruti kafadan 175 lik bu makıne fabrikasyon hehheee yeme beni oki
2.şanzuman daha kısa ve vitesleri bitirme daha seri std ama bu ilkler böyle kadette
3.tesisat distrübitör makıne ateşleme mükemmel uyumlu + beyinle map+oksj.snesör vs
4.araç gsı astradan daha hafif yaklaşık 100/120/150 kg gibi
5.ks 700 olma olasılığıda fazla :)
6. daha yaziimmi :)kullananda okan :)
7.bu seride kullanılan sübaplarda farklı hehheee ama std fabrikasyon
8.makıne daha fabrikada doğarken 175 ps doğmuş durumda :):):):))
9. uda sen yaz artık emi
bombaya bak allah seni ıslah etsin olm nerden buldun bunu ? nerde saklamışlar 1988 kasaya bak bebek maşallah sen bide buna şu bizim meşhur yazılımılı epronuda tak bak o zaman 5 tede patiye düşüyomu :):) düşeer düşer sen varya olm ne diim ayar ettin beni şimdi bide tymnk olsa ooof len öf delirttin beni gece gece
:):):)

abi açıklama şu sırları be :)))

bendeki 88/12

ks700 kapak - GM sharfe egzantrikler - hafif volan - hafif krank - m2.5 - 3.55:/1 f20 şanzuman büyük subaplar.Kısacası dediğin gibi fabrika çıkışı 170 ps olan safkan 20xe .Ve okan abide ki cihazda ikizi :) ama 5 te patiye kalma kısmı işin ballandırması olmuş :)

YOK BEYAF 5 TE ÇEKMEZSE havaya kaldırıp yere bırakırız :):)5. vitesde karda buzda dedim ben :):)
beni ayar edecek gizli biyerde daha hiç kazasız gri yatıyo aldırıcak bana bu herif onu
yavuzda satmış ?? noolcak şimdi yavuza inat mahsus aldın diimi :):)

Gri dediğin Bursa da ise 1.8 di o makine. ama onun tadıda başkadır.

Geri