Ve SONUNDA BASLADIIIIII :)))))))))

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan kadett
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
yok yok bu c20xe daha ellenmemiş bebek gibi herşeyi ile orgınal garajda yatalak :)

Yav abi yaktin beni Ne ayar verip duruyorsun :)))))))))
Zaten Kendime yeni yeni geliyorum :))))) Tamam astra cok guzel ona binince audiye binmis gibi oluyorum. Maalesef o f18 li oldugundan bide hersey standard oldugundan eh iste :)))
Ama Bu nalet Olasi :))))))) Yav heryerinde vakum kacagi var varda var . 2 gidiyoruz hersey 3 viteste basliyor almaya bi basliyo Arkadaki selektor ceken ne varsa Hopppppppppppppppppppppp :)))))))))))))))
Neyse simdi bir takim sparco koltuk geldi Onlari koyacagim :)
Sizleri seviyorum Beyler Allah Hicbirinizi Basimdan eksik etmesin .

SMET SEN SUS SUS :) YAKTIN BENI SAMET YAKTIN .

"Yavuza katılıyorum Manyak Herif konusunda..:)"

Yok Be Sevdam Manyaklik degil SEVINCTEN MUTLULUKTANNNNNNNNNNNNNN :))))))))))))))))

abi bu konuda 1 manyak tanırdım istanbulda meğer 2 lermiş biride ankara şubesi :):) sen anladın onları kim :):):):)
1. ist
2. ank
deli şubelerimiz :):)
ben sizi anlamadınki biriniz calıbra alıyo hoop oda öbürü astra alıyo hemde sarı hoop sende ama ikisininde birbirinden ne aldıklarından haberi yok sonradan öreniyolar YUHAAA :):) bu ne tesadüftür kalp kalbe karşı derler bu kalpler çok yakın ???

Son düzenleme:
abi bu konuda 1 manyak tanırdım istanbulda meğer 2 lermiş biride ankara şubesi :):) sen anladın onları kim :):):):)
1. ist
2. ank
deli şubelerimiz :):)
ben sizi anlamadınki biriniz calıbra alıyo hoop oda öbürü astra alıyo hemde sarı hoop sende ama ikisininde birbirinden ne aldıklarından haberi yok sonradan öreniyolar YUHAAA :):) bu ne tesadüftür kalp kalbe karşı derler bu kalpler çok yakın ???

EVETT EVETTTTTT Kalpler tabikide cok yakin .Araba is mis onemli degil Abi kardeslik benim icin onemli .
Daha sen daha dur :)))) Calibra gelebilir let :)))))))))))))))))))

ve şimdi bitti ve gene başladı gene zortladı gene yapıldı gene gene sonu yokmu len bunun :):) ı ıh yok muhahaha sırada corsa a var daha dur sen

Abi CORSA LET Hazir Bizim enderin cok ugrastilar cetin usta zaten Efsane :):) su an c20xe ama Ayirmadigi araba yok :)
Eh ben bu arada
Sahinin uzerindede bir adet C20XE var onuda mujdeleyimde :))))))))))))))))))))))))

Zaten Sessiz sessiz Yapiyosun Orada biseyler BILIYORUM :)))))))) Allah seninle kalkacak adamin Yardimcisi olsun :)))))))))))))

Abi CORSA LET Hazir Bizim enderin cok ugrastilar cetin usta zaten Efsane :):) su an c20xe ama Ayirmadigi araba yok :)
Eh ben bu arada
Sahinin uzerindede bir adet C20XE var onuda mujdeleyimde :))))))))))))))))))))))))

Zaten Sessiz sessiz Yapiyosun Orada biseyler BILIYORUM :)))))))) Allah seninle kalkacak adamin Yardimcisi olsun :)))))))))))))

şşş öyle deme bende her rengi varya hepsi başka modda :) sonra 25 yaş altı gençler gaza geliyolar 316 E30 a koydukya zamanında c20xe yi arkadan A 3 e audı mantama koydum getrag lı anadol projemizde devam ediyo gtc c20xe li e arkadaşlarda şahine koymuş çokmu :):) sadece kasaya güvenme yeter
bu arada sessiz sessiz derken ne duyum aldın bakeem kuşlarmı cikledi gene sana :) sen varya sen:kop:
bu arada şahinden haberim varda şahinde olmaz yaa karoseri ??? zayıf allah korusun derken anadol da varya onu gene hiç düşünemiyorum dier anadolada kasayı komple 67 mustang e oturttular hiç bişi demiyorum 500 üstü :(:(
binersem m....... ler
vur öl marka oldu :( o bende diil ama

Son düzenleme:
Geri