VECTRA 2.5V6 vs ASTRA OPC vs CALIBRA TURBO

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan M3 CSL
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
200 ve üstü hızlarda calibrayı zorlayacak araba yok tabi 200e kadar kim önde gidecek oda var.. birde 6.vites avantajı cali'yi roll de öne taşıyor. serdarın cali'nin gidişinide gördüm çok temiz cdx leride.. ama cali çok başka bir araç kesinlike V6 nında OPC ninde şansı yok.. Cali>V6>OPC derim..

tabii ki calibra turbo, ama benim yorumum tamamen duygusal o yürümese de olur :D

200 ve üstü hızlarda calibrayı zorlayacak araba yok tabi 200e kadar kim önde gidecek oda var.. birde 6.vites avantajı cali'yi roll de öne taşıyor. serdarın cali'nin gidişinide gördüm çok temiz cdx leride.. ama cali çok başka bir araç kesinlike V6 nında OPC ninde şansı yok.. Cali>V6>OPC derim..

kanka her cali bir değil bence çekişmeli olur bu deneme ;)

İbrahim, Cali 6 vites de OPC 3 vites mi?

Ben cok fark olacagini zannetmiyorum...
OPC iyi giden bir arac..

ankaradakı denemelerle yalnız denız sevıyesındekı denemeler bırbırını tutmaz hava basıncından dolayı yuksekte turbolar daha avantajlı..

ne zaman deneniyor ?

Geri