Vectra 3.2 gts

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan thr123
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

thr123

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba keyifli forumlar herkese 3.2 GTS olan arkdaşlara tanışıp bilgi alış verişinde bulunmak istiyorum.

hayır bende 2004 1.6 comfort var ama takas düşünüyoruz 3.2 gts ile araştırmasını yapıyorum

Allah gönlünüze göre versin. makyajlı bir c2 GTS bize de verir inşallah :D:D

kurban olduğum memlekette benzin fiyatları biraz düşsede şöyle büyük motorlu bi araca binebilsem

is arkadasimda signum 3.2 var 5 yil kadar oldu alali hala kullaniyor.eski bmw sinden sonra yeni bir bmw ararken benim gibi bir opelci:D onuda ayartti:Dhatta 200 km uzaga bakip test etmeye ben gittim kendi kullanmadi bile al diyorsan alalim dedi bende alalim dedim yani onu opelci ben yaptim hala memnun ufak tefekleri olsada büyük sorun cikarmadi.

Bakalım hayırlsı ise olsun araştırıyorum işte kafama yatarsa takasa giricem

takas düşündügümüz aracda lpg yok prıns marka lpg diyoruz ama bu bize ne kadar maliyeti olur normal kullanmda yakıtı nasıldır vergisi ne kadardır??

vergisi hakkinda bir sey diyemicegim ben yurtdisinda yasiyorum.prins iyi olur.normal kullanim derken sehir ici sehir disi otoban degisir tabi ama kisadan söyle diyim 8-10 km lik bir yolu hergün git gel yapiyorsan 12-13 litre yakar ama normal yolculukta 8- 9 litre yaktirmakta mümkün.

Geri