vectra a stop secimi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan bugraGT
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

hangi seffaf stop ???

• 1 fk

Oy: 23 52.3%
  • 2 sonar

Oy: 16 36.4%
  • 3 junyan

Oy: 5 11.4%

• Kullanılan toplam oy
    44
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
GÜNCEL SONAR SİYAH ZEMİN 3D STOP LARA KARAR VERDİM VE TAKTIRDIM

son fotoda belli oluyor sanki tam yapışmadı stop

[/B][/I]

1 fkrlx06042bn7.webp

2 FKRL81040.webp

3 8334441_774273_1h4i424.webp

mrb arkadaslar 1 numaralı fk marka stoptan aracıma almak istiyorum gecenlerde angel eyes farlarımı aldgım yere gittim farları alırken o stoplar için konusmustuk begnedim stop u getirtceklerini sölemişti ama gecen gidince bana zorla junyanı gösterdileler bu var alırsan alırsın alamassann....

bunlarda esnafsa dedim yazık valla angelları alırken her türlü konuda yardımcı olucaklarını su alrsa silikon falan sıkarız merceklere bişey olur yardımcı oluruz demişlerdi ama gecen gün mercekleri değiştiebilrmiyiz nerde yaparız diye sordum senin araca biişşey olmaz dedi gönderdiler şimdi yanıyorum her angel isteyeni oraya gönderdigime :(

nese için özü ben 1 numaralı stop u begendim almak istiyorum olmassa 2 numaralı sonar

ve 3 numaralı elinde kalıp bana ya bunu al ya bas git tarzı laf ettikleri stop :S

sizin içinde oylamaya açtım

Son düzenleme:
fiyatları nekadar bugra bu arada

sonar 190 junyan 180
fk yı arıyorum bi ara 180 euro gibi bişey kalmıs aklımda eger öle ise sonarı alabilirim 1-2 de güzel

3 hiç hosuma gitmiyo orjinal stop daha iyi ve değiştidigini kimse anlamaz sanki :)

bugra 1 numara cok hoş hatta buluşmada hüseyin abinin aracındada vardı cok güzel duruyodu bence 1 numara dogru karar:good: :good:

Son düzenleme:
hüseyin abinin stop üç numara olması lazım ilk ikisi güzel

hüseyin abininki 3 numara malum yer onada o stopu vermiş :S

evet 3 numara hüseyin abiniki ama benzio yani 1 numara daha güsel hatta en güzeli:good:

ben olsam orjinaline benzediği için 3.yü alırdım.ama sen farklılık için diyosan ikiside güzel zor tercih

fklar cok canlı burdayım diye haykırıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri