Vectra Almayı Düşünüyoruz. Gerçek Bilgiye ihtiyacım var

bir akrabamda var 500 bin civarı 97 model 2.0 şu ana kadar fan motoru hariç bir şeyi bozulmadı hala daha kullanır ve hiç lpg takılmadı otomatik düşünüyoruz demişsiniz eğer elinizden iş geliyorsa ileride bir ağrıza olduğunda ustaların 2 bin 3 bin dedikleri işi kendiniz 300 400 tl hallediyorsunuz daha önce başıma geldiği için biliyorum

7 aydır vectra kullanıyorum... yağ bakımı dısında anahtar vurmadım .. 10bin km oldu maşallah

düzgün kullanılmış ve orginal parçalarla bakım yapılmış sağı solu kurcalanmamış bi vectra sorun çıkartmaz yolda tank gibi gezer...

Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar vectranın konforunu azda olsa biliyorum. birkaç kez binmiştim. bindiğimden beri aklımda zaten :) Fakat maddi yetersizlik sebebiyle alamayacağız sanırım :) Yada alsam bile sanırım ömrümden ömür götürecek bir vectra olacak. Oysa ne kadar güzel olacaktı jantlı , angel farlı , rüzgarlıklı , müzik ve aydınlatma sistemli , full bady'li ve yere yapışmış bir vectra :D

Katılıyorum :) Pazar günü abant yolunda tekrar gördüm.soluksuz 220 ye dayanıyor

Rampa aşağı inerken değil mi :maden:

Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar vectranın konforunu azda olsa biliyorum. birkaç kez binmiştim. bindiğimden beri aklımda zaten :) Fakat maddi yetersizlik sebebiyle alamayacağız sanırım :) Yada alsam bile sanırım ömrümden ömür götürecek bir vectra olacak. Oysa ne kadar güzel olacaktı jantlı , angel farlı , rüzgarlıklı , müzik ve aydınlatma sistemli , full bady'li ve yere yapışmış bir vectra :D

inşallah gönlünüzdeki gibi bir vectraya kavuşursunuz...

Konfor, oturaklılık kısacası Vectra'yı aratmayacak bir araç olması sizi tatmin edecektir. Vectranın yıllardır eskimeyen tasarımına kafa tutamayabilir ancak Renault Laguna I(p2) RXT 2.0 tavsiye edebilirim size. Bu bahsettiğim p2 olayı makyajlandıktan sonraki yeni halidir 1999-2002 model arasıdır. 1999 modeller Motor,şanzıman ve yürüyen aksam Volvo tarafından tasarlanmış. 2000-2002 arasında motor renault olarak güncellenmiş.
Otomobil piyasasında malum Vectra ve Passat hariç D segmenti biraz sıkıntılıdır, Laguna da bu sıkıntıdan nasibini bolca aldığından aracın parasal anlamda kıymeti bilinmiyor. Görüş açısı ve yol tutuşu, bil hassa önden kayma eğilimi konusunda vectradan daha üstün bir araçtır. 14bin lira gibi bir rakama boya takıntısını sineye çekerek sorun çıkarmayacak temiz bir Laguna edinilebilir. İyi örnek teşkil etmesi için bolca resim paylaşıyorum...

24977794.jpg

92552491.jpg

90211999.jpg

73021205.jpg

56672720.jpg

43163234.jpg

30014623.jpg

35217381.jpg

f9qy5g.jpg

dsc0012za.jpg

dsc0015tr.jpg

dsc0020pi.jpg

dsc0025to.jpg

dsc0034hf.jpg

dsc0038mgk.jpg

dsc0039de.jpg

laguna benimde çok hoşuma gidiyor. gerçekten konforlu ve sağlam bir araçtır kendileri. hatta renaultta safrane ve laguna harici yalan...

Konfor, oturaklılık kısacası Vectra'yı aratmayacak bir araç olması sizi tatmin edecektir. Vectranın yıllardır eskimeyen tasarımına kafa tutamayabilir ancak Renault Laguna I(p2) RXT 2.0 tavsiye edebilirim size. Bu bahsettiğim p2 olayı makyajlandıktan sonraki yeni halidir 1999-2002 model arasıdır. 1999 modeller Motor,şanzıman ve yürüyen aksam Volvo tarafından tasarlanmış. 2000-2002 arasında motor renault olarak güncellenmiş.
Otomobil piyasasında malum Vectra ve Passat hariç D segmenti biraz sıkıntılıdır, Laguna da bu sıkıntıdan nasibini bolca aldığından aracın parasal anlamda kıymeti bilinmiyor. Görüş açısı ve yol tutuşu, bil hassa önden kayma eğilimi konusunda vectradan daha üstün bir araçtır. 14bin lira gibi bir rakama boya takıntısını sineye çekerek sorun çıkarmayacak temiz bir Laguna edinilebilir. İyi örnek teşkil etmesi için bolca resim paylaşıyorum...

24977794.jpg

92552491.jpg

90211999.jpg

73021205.jpg

56672720.jpg

43163234.jpg

30014623.jpg

35217381.jpg

f9qy5g.jpg

dsc0012za.jpg

dsc0015tr.jpg

dsc0020pi.jpg

dsc0025to.jpg

dsc0034hf.jpg

dsc0038mgk.jpg

dsc0039de.jpg

buda on numaradır fotolardaki gibi temizine denk gelinirse kaçırılmayacak araba doğrusu

Geri