Vectra Almayı Düşünüyoruz. Gerçek Bilgiye ihtiyacım var

temiz bir vectra a hiç üzmez

Cengiz üzse ilk önce beni üzerdi. 1991 model otomatik vitesli aracımızı bizden evvelki sahibi resmen eşşek niyetine kullanmış. 2007 yılında iç/dış temizliği, cilası, bakımı, tekeri, jantı derken 3.000 TL den fazla para harcadım, o günden bu güne kadar maşallah tık demedi, ben zamanında bakımlarını yapıyorum o da beni üzmüyor, mesut mutlu yaşayıp gidiyoruz :).

laguana'nın bu kasasına bende hastayım. en az vectra kadar da yakışıklı duruyor araba ;)

Cengiz üzse ilk önce beni üzerdi. 1991 model otomatik vitesli aracımızı bizden evvelki sahibi resmen eşşek niyetine kullanmış. 2007 yılında iç/dış temizliği, cilası, bakımı, tekeri, jantı derken 3.000 TL den fazla para harcadım, o günden bu güne kadar maşallah tık demedi, ben zamanında bakımlarını yapıyorum o da beni üzmüyor, mesut mutlu yaşayıp gidiyoruz :).

evet abi benim bir tanıdığımda da var cok temiz gazını koyup devam ediyor, tık demiyor maşallah

Bence 14.000 TL ye dediğiniz Vectralardan bulabilirsiniz, araştırmalarınıza devam edin.

piyasa çok değişken şu aralar. bayramdan önce yine fiyatlar şişmiş. eylül gibi falan düşmeye başlar. 1999 2000 astralara 20 bin 22 bin fiyat çekenler var sanki arabanın içinde külçe altınıda hediye veriyorlar. araştırın illaki bulursunuz vectrayı ama alırken iyi baktırın arabaya...

abi geçen bir tanıdıkla görüştüm vectra a vardı parça sıkıntısı oluyor diye sattım dedi sence varmı şuan 93-95 o araçlar için parça bulma sorunu

abi geçen bir tanıdıkla görüştüm vectra a vardı parça sıkıntısı oluyor diye sattım dedi sence varmı şuan 93-95 o araçlar için parça bulma sorunu

Benim araç 1991 model ( 1993 modele kadar olanlara A1, 1993 modelden sonrasına A2 veya makyajlı kasa deniyor). Şimdiye kadar parça sıkıntısı yaşamadım. Kaporta aksamında far, stop, panjur, tampon aksamı 1993 ve sonrası modellerden farklı olduğu için orijinal parça olarak zor bulunabilir ama onun da kolayı var, bu parçalar kolayca yeni tipe çevriliyor. Motor/mekanik aksamında 1993 ve sonrası modellere göre (bildiğim kadarıyla) sadece triger muhafaza kapağı değişik o kadar.

Geri