Vectra Aranıyooor

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok arkadaş opelin piyasasına ulaşamaz mondeo. bugün sakaryaya gittim bir arabaya araba nanay çıktı bende gelmişken öyle galerileri dolaştım.kime sorduysam varsa ben bile alırım diyor adamlar :D sakaryada jetta astra vectra deli satılıyormuş. adam allah kolaylık versin dedi direk :)

rahimavci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sakaryada çok hesaplı araçlar bulmuştum ama guvenipte gidemedim o zaman baya hesaplilardi çünkü düşündüm birşey mi varki diye

GT-I9300 cihazımdan gönderildi now Free

elenor07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
antalyadada güzel vectra c ler var daha önce haberım olsa ıdı güzel olurdu gecen gün 2006 model ilk saihibinden hatasız 60 binde araç aldık bi komşuya çizik yok daha araçta güzel araba şans işte .. ilanlardan felan antalyada bulursan haber et ben burdan bakayım araca güzel bişe çıkarsa gelir alırsın

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
antepten alacağım sonunda o olacak :D 10 ilandan 5 tanesi antepten :D
bayramdan sonraya sallayacağız artık millet ilanları mı kaldırdı netti anlamadım 2 sayfa ilan yok makyajlı kasada. hele ankara istanbulda hiç yok :D

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
antalyadada güzel vectra c ler var daha önce haberım olsa ıdı güzel olurdu gecen gün 2006 model ilk saihibinden hatasız 60 binde araç aldık bi komşuya çizik yok daha araçta güzel araba şans işte .. ilanlardan felan antalyada bulursan haber et ben burdan bakayım araca güzel bişe çıkarsa gelir alırsın

manavgatta var abi bir tane yakınmısın bilmiyorum :D
antalyada bir arkadaşım askerde yanarken diğeri kar yağıyor diyorduda uzaklık yakınlık durumunu belli edersen sevinirim. adam çok samimi konuştu detaylı resim video falan yollayacak duruma göre bayram ardında yollara düşebilirim...

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Afyonda öyle güzel Vectralar var ki böyle dönüp bakıyorum, hepsi yere basık duruyor comfort jantı üstüne sunrooflu bile gördüm, GTS de var ama kimse satmıyo, vectra konusunda afyon fanatik. Bir de iki bayram arası olduğundan kimse aracını satmaya yanaşmıyor, bayram tatilinden sonra siz görün arabaları, hle kar yağsın kimse arabasını kullanmak istemesin "ay aman vururum falan" diyerekten, o zaman görün araba bolluğunu :)

elenor07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

manavgatta var abi bir tane yakınmısın bilmiyorum :D
antalyada bir arkadaşım askerde yanarken diğeri kar yağıyor diyorduda uzaklık yakınlık durumunu belli edersen sevinirim. adam çok samimi konuştu detaylı resim video falan yollayacak duruma göre bayram ardında yollara düşebilirim...

manavgat takriben 40 dk felan bana sen fotolara felan bak içine sinerse bakarız

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
resimler geldi birde video gönderecek adam. arabanın koltuklaının kirli olması haricinde içime sindi diyebilirim. ama abi sen çok uzaksın ya. sağol yinede o kadar uzak mesafe olduğunu bilmiyordum...