Vectra b 1998 model aracı alma aşamasındayım

osmannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun . kazasız belasız binmek nasip olur inşallah. Araç ne kadara maloldu ?

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bulent SARI teşekkür ederim.Çevremdeki herkes senin gibi yorum yaptı. Bu ve benzeri durumlarla karşılaşmamak için sıfır araç aldım. Tuzlu ama iyi oldu. :)
hayırlı olsun,sıfır sıfırdır..kazasız belasız kullanmak nasib olur inşallah...

haloon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun kazasız belasız binin inşallah sıfır araba her zaman iyidir.Keşke sıfır opel olsaydı :)

ziway

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim. Aslında gönlümde hep opel vardı ne yalan söyleyim. Ama İbiza nın tsi dsg otomatik şanzıman motoru herşeyi değiştirdi. Fiyat olarak 35.600 e (park sensörü + paspas+ ecza çantası ) geldi. ( Araç kısmetse hafta sonu bende olacak)
Bir an önce gelsin istiyor insan. :)

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
babam derdi eski araba alıp derdiyle uğraşacağına sıfır al borcuyla uğraş derdi.baba lafı dinlemedik 9 bin lirayı bayrak ettik.hayırlı olsun bu arada allah kaza bela sıkıntı vermesin

18XET01

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç Temizse Kaçırma Derim Full Donanımlı , Vectra da Görünüm Yüzünden Pek de Otomatik Vites Taraftarı Değilim , Sap Gibi Duruyor Vites, Fakat Bu Araba FuLL Donanım Olduğu İçin Pek Sorun Olmaz Gibime Geliyor, Bu Fiyat Ateş Pahası Değil, 16,250 O Araba İçin Çok Uygun Bir Fiyat, Biz 16,500 TL ye Aldık %70-%80 Donanımlısını , Temiz.. Araç Temizse Kaçırma..

ziway

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
18XET01 ilgin için teşekkür ederim. Ama ilk sayfada o aracı yetkili servise götürdüğümü ve sonuçları paylaştım.Bu araç için niyetlenen olursa kesinlikle tavsiye etmiyorum. Benim gibi kızıp sıfır araç aldırabilir. 3-4 bin liralık masraf çıkarır dediler. :(

Bu arada arkadaşlar aracımı 1 saat önce teslim aldım.

ondercdx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herşeyde bir hayır vardır işte...güle güle kullan aracını...Ama araç satanların yaptığı çok büyük bir ayıp var neyse onu söyleyeceksin direkten dönmüşsün o aracı 16ya alsaydın 5-6da masraf yapardın ha ondan sonra adam olur muydu hayır satamazdında elinde kalırdı öyle uğraşır dururdun binemezdinde vergisi çok yakıtı çok parçası pahalı

melis45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kazasız belasız kullanman dileğiye en mantıklısını yapmışsın.bizim gibi eski araç alıp adam edecem diye uğraşmıyacaksın en azından .hayırlı olsun.