vectra b 2,0 motor için en uyumlu ve sorunsuz lpg hangisi

burda ben araçla en uygun kit hangisidir diye konu açtım bu kanuda yardımcı olursanız sevinirim

kiti takmak ustadan ustaya nasıl farkeder sadece yerini farklı yere takarlar motor aksamında göze batmaz bunlar yoksa çalışma yönünden hepsi aynıdır yani kitin bağlantısı tektir farklı bağlantı şekli yoktur sanırım.Bence malzeme önemli bir tofaşla opel bir midir hayır ama ikiside arabadır.Aynı buna benzer diye düşünüyorum

tesisatı çeketken aracın tesisatına zarar verir, aracın tesisatında sıkıntı oluşur, bulunmaz hayalet arıza dediğimiz arızalar oluşur. Montajı iyi yapamaz, biryerlerden hava alır, rölantiniz tutmaz. Elektriği yanlış yerden alır, bobin yakarsınız. Programı iyi okuyamaz, araç düzensiz çalışır. Bunları demek istemiştim. En iyi kitimi istiyorsunuz? PRINCE....

ben BRC kullanıyorum sorun yaşamadım çekişinde olsun gidişinde olsun gayet iyi ve 160-170 dedikten sonra gazı kesip benzine geçmiyo buda iyi olmasının bir göstergesi. bir de esas önemli olan montaj kısmı ve bakımlarının yapılması.bunun dışında hangi marka kit olursa olsun sorun cıkarması kaçınılmaz diye düşünüyorum

kimse şu araba için şu kit iyidir diyemiyor sanırım uyum sağlaması yönünden şöylede ölabilir tam tersi şu araba için şu kit olmaz diğer kitlerden istediğini taktır da olabilir

tesisatı çeketken aracın tesisatına zarar verir, aracın tesisatında sıkıntı oluşur, bulunmaz hayalet arıza dediğimiz arızalar oluşur. Montajı iyi yapamaz, biryerlerden hava alır, rölantiniz tutmaz. Elektriği yanlış yerden alır, bobin yakarsınız. Programı iyi okuyamaz, araç düzensiz çalışır. Bunları demek istemiştim. En iyi kitimi istiyorsunuz? PRINCE....

+1907

çok pahalı gelecektir size prince. ben vectrada 3 yıldır lovato kullanıyorum corsamada 6 ay önce lovato taktırdım çokta memnunum :)

burda ben araçla en uygun kit hangisidir diye konu açtım bu kanuda yardımcı olursanız sevinirim

kimse şu araba için şu kit iyidir diyemiyor sanırım uyum sağlaması yönünden şöylede ölabilir tam tersi şu araba için şu kit olmaz diğer kitlerden istediğini taktır da olabilir

Kimse kolay kolay şu kit bu araca olur yada olmaz diyemez; aramızda bu işin mühendisinin pek olacağını sanmıyorum; haliyle herkes arabasına taktırdığı LPG kitini bilir ve sorun yaşayıp yaşamadığını belirtebilir...Size düşen ise bu yorumlar arasında aklınıza yatanı bulup, bir karar vermek ve bundan 2-3 sene sonra bizler gibi yaşadığınız sorunu yada sorunsuzluğu bir yorum şeklinde yazabilmektir...

Kimse kolay kolay şu kit bu araca olur yada olmaz diyemez; aramızda bu işin mühendisinin pek olacağını sanmıyorum; haliyle herkes arabasına taktırdığı LPG kitini bilir ve sorun yaşayıp yaşamadığını belirtebilir...Size düşen ise bu yorumlar arasında aklınıza yatanı bulup, bir karar vermek ve bundan 2-3 sene sonra bizler gibi yaşadığınız sorunu yada sorunsuzluğu bir yorum şeklinde yazabilmektir...
Benimde gayem bu zaten sonuçta bindiğim araç 90 lı yıllarda üretilmiş bir araç tecrübeye dayalı bir çok olumlu ve olumsuz yanlarını öğrenebiliriz.Ben burda sıfır bir araç alsam ha o zaman siz haklısınız hiç kimseye sormadan bir kit alır takar ve burda tecrübelerimi herkezle 2-3 sene sonra paylaşırım

Benimde gayem bu zaten sonuçta bindiğim araç 90 lı yıllarda üretilmiş bir araç tecrübeye dayalı bir çok olumlu ve olumsuz yanlarını öğrenebiliriz.Ben burda sıfır bir araç alsam ha o zaman siz haklısınız hiç kimseye sormadan bir kit alır takar ve burda tecrübelerimi herkezle 2-3 sene sonra paylaşırım

Aşağıdaki yazdıklarınız; size tecrübelerini aktarmaya çalışanlara yazılacak şey değil de ondan böyle bir yorum yaptım...Sonuçta sizinde şimdi dediğiniz gibi olumlu yada olumsuz yorumlar var ön sayfada...

x20xev motorlarda LPG uyumu diye birşey yok. iyi bir ustanın elinde hepsi uyar. montaj doğru olduktan sonra en iyisi de en kötüsü de arıza lambası yakmaz. ama arkadaşlarında dediği gibi iyi bir montaj şart.
LPG kiti olarak bakarsak, ne kadar para o kadar kalite ;)

1- teleflex
2- prins
3- brc

bundan sonrası kendi sıralamam...

4- zavoli
5- landi renzo
6- lavoto
7- atiker
8- ...

aşağıya doğru gidiyor liste.. ;)

Son düzenleme:
Voltran taktıran var mı tecrübelerini veya bilenler paylaşırsa sevinirim