vectra b 2,0 motor için en uyumlu ve sorunsuz lpg hangisi

Voltran taktıran var mı tecrübelerini veya bilenler paylaşırsa sevinirim

yozgat'ı bilmem ama aksaray'da bir arkadaşımda var voltran. 2. el almıştı aracı yakın zamanda ve üzerinde voltran kit vardı. servis servis dolaşıp bilgisayar bağlantısı yaptırmak için uğrasıyor ama nafile, bayi satışlar yok diye bırakmış işi :)

yozgat'ı bilmem ama aksaray'da bir arkadaşımda var voltran. 2. el almıştı aracı yakın zamanda ve üzerinde voltran kit vardı. servis servis dolaşıp bilgisayar bağlantısı yaptırmak için uğrasıyor ama nafile, bayi satışlar yok diye bırakmış işi :)

Teşekkürler arkadaşlar çıkma voltran düşünüyordum fiyatı da çok ucuz şimdi anlaşılıyor neden bu kadar ucuz olduğu

Voltran hakkında bugüne kadar iyi şeyler duymadım.Arkadaşın toyotasında vardı benzinden tüpe ne zaman geçeceği hiç belli olmuyordu bazende hiç geçmiyordu.Bence başka markalara bakın.

benim araç 99 vectra cd kit mtm kullanıyorum süper.bence voltrandan uzak dur bi arkadaşım taktırdı sorun üstüne sorun şimdi benzinde kullanıyo.

vectra c 1.6 zavolli var.
astra g 1.6 atiker vardı.
corolla e12 brc var
volvo s40 brc hiçbirinde sıkıntı yok iyimi :D

ben ilk defa gazli araba kullaniyorum. 2.5 sene oldu prins kit ile honda civic. hic bir sikinti veya tekleme tukleme ariza isigi yok

ben ilk defa gazli araba kullaniyorum. 2.5 sene oldu prins kit ile honda civic. hic bir sikinti veya tekleme tukleme ariza isigi yok

Bende 2004 ten beri lpg li araçlar kullanıyorum .
Prins fiyatı biraz fazla ama bir numaralı lpg dönüşüm kitidir. daha ekonomik istiyorsanız zavoli veya brc .

selm alaykum degerlı kardesım ben 98 vectra b kullandım lpg landirenzo uzerıne tnanımam ınancın olsun bır kere gıdıp bakım yaptırmadım bve yaqkıtı cok gusel yınede bır sor sorustur derım selam ve dua ıle kal...

selm alaykum degerlı kardesım ben 98 vectra b kullandım lpg landirenzo uzerıne tnanımam ınancın olsun bır kere gıdıp bakım yaptırmadım bve yaqkıtı cok gusel yınede bır sor sorustur derım selam ve dua ıle kal...

bu övünülecek birşey değil ki...

siz aracınızıda servise hiç götürmüyorsunuzdur şimdi :kop:

Geri