vectra b 2.5i sport için amfi ve subwoofer tavsiyesi

ceterisparibus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ana ünite ve kolonlarda bi değişiklik yapmadan, kaliteli bass için, kaç watt lık subwoofer ve bunu kaldırabilecek bi amfi kafi olur, tecrübelilerden yardım..

watt sorun değil.rms olarak 150-200-250 fazlasıyla işini görür.mesele şu ki orjinal ünite ve kolonların sesini bastıracaktır sub ve dengesiz bir ses alacaksın.
seçtiğin bası besleyecek rms te mono amfi kullanırsan sonuç daha iyi olur.

vectra b 2.5i sport için amfi ve subwoofer tavsiyesi
abicim bu amfiler motor hacmine göre değişiklikmi gösteriyor? :D o nasıl başlık yahu..

konuyu açan arkadaş eğer izin verirse bende bi soru sormak istiyorum :)

vectra b 'de orjinal tesisata bir adet jbl 1000 watt 30 cm bass beslemek için nasıl bir anfi gerekiyor? ayrıca arkadaşın dediği gibi normal sesi bastırıp boğar mı acaba?

istediğin sese bağlı birazda.yerınden oynatsın istiyosan jbl 1201 mono anfi ve 38 lik iki tane bass koyunca senı ciddi anlamda tatmın edecektir..fakat aracın orjinal teybinde sub çıkışı varsa..

konuyu açan arkadaş eğer izin verirse bende bi soru sormak istiyorum :)

vectra b 'de orjinal tesisata bir adet jbl 1000 watt 30 cm bass beslemek için nasıl bir anfi gerekiyor? ayrıca arkadaşın dediği gibi normal sesi bastırıp boğar mı acaba?

jbl 301.1 mono yeterli o suba.okadar boğucağını sanmam vectranın orjnalleride sağlam bass ayarınıda ona göre ayarlarsın boğmaz die düşünüyorum.

Ana ünite ve kolonlarda bi değişiklik yapmadan, kaliteli bass için, kaç watt lık subwoofer ve bunu kaldırabilecek bi amfi kafi olur, tecrübelilerden yardım..

ana ünite için dönüştrücü diyolar sanırım onu alman lazım anfi çıkışı içn onu ben ayrıntılı bilmiyorum bilen arkadaşlar vardır.jbl 601.1 , kicker cvr 15 60litre kapalı kutu işini fazlasıyla görür fazla yerde kaplamıyor. sonrada stereo anfi ile kompnent alırsan sağlam bi sistem olur.

arkadaslarrr mono bass anfisi kullanabilmesi ıcın KICKER L5-KICKER L7 bassı olması lazım yane saglam bır MONO Bass anfısı ıle calısır bu basslar ama senı tatmın etcek bass 30cm 1000w 250rms lık bır bass olabilir.. we component takmayacaksan 2kanallı bir anfi bu soledıgım 1000wlı calıstırır...
2000w bass=500rms guc wermektedir ben bunu jbl 6 kanal anfi ile besliyorum we emın ol sılecegıne kadar oynatmakta...

Ekli dosyalar

• SDC10063.webp
    SDC10063.webp
    41.5 KB · Görüntüleme: 13
Geri