Vectra B Elektrikli AYNA ( Becerisi Olan Arkadaşlarım)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan MadeN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
İbrahim abi senin arabaya oluyormuş ama benimkine olmuyormuş. O yüzden vazgeçtim:D Benimki katlanmıyor. Makyajlı kasalarınki katlanıyormuş:D

Yapılabiliritesi yüksek:D yapmış adamlar:D

bende istiyorum boyle birsey nasil olur kaca mal olur ben monte edebilecegime inaniyorum ama nasil bi sistemi var bilmiyorum bilen arakadaslar yardimci olsun...

İbrahim abi senin arabaya oluyormuş ama benimkine olmuyormuş. O yüzden vazgeçtim:D Benimki katlanmıyor. Makyajlı kasalarınki katlanıyormuş:D

Yapılabiliritesi yüksek:D yapmış adamlar:D

eyvallah mustafacım artık başka şekilde bakcaz çaresine..

sen yapamadın bi yapan çıkar elbet el elden üstündür kardeşim.. :D:D

Diyelim biz bunu yaptık. Bizimki GLS olduğu için aynalar manual.. Olur mu acaba :D
Araç üzerinde tesisatı var mı onu hiç bilmiyorum Giray:D Sanırım yok çünkü orjinal katlanan ayna hiç görmedim. O yüzden aynaya tesisatı da kendin çekmek zorundasın. O yüzden GLS filan farketmez hepsine olur:D

o zaman söz sende marikan :Dyap da görelim biz de
Ben size yol gösterdim Giray. Asıl artık söz sizde:D Servomotor buldunmu tamamdır:D

200pxservo5058814.jpg

Son düzenleme:
Ulus'ta bulursun İbrahim Abi. Boyutunu bilmiyorum, aynanın içine sığması önemli. 12V olcak birde.

Servoyu alcanda uygulamak mesele:D Özellikle sabitlemek oldukça zor... Tesisatı da cabası:D Kapı kilidinden alınır mı acaba? Eleman o konuda birşey söylememiş...

Geri