Vectra B Elektrikli AYNA ( Becerisi Olan Arkadaşlarım)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan MadeN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ulus'ta bulursun İbrahim Abi. Boyutunu bilmiyorum, aynanın içine sığması önemli. 12V olcak birde.

Servoyu alcanda uygulamak mesele:D Özellikle sabitlemek oldukça zor... Tesisatı da cabası:D Kapı kilidinden alınır mı acaba? Eleman o konuda birşey söylememiş...

sende iyi ispanyolca varmış mustafa :D tesisat problem değil sen aynayı hallet tesisatı ben çözerim çok çok çok iyi bir opel elektrikcisi ustamız var burda o halleder ;)

ısıtmalı elektrikli aynalar var sanırım ordan biyerden alırız tesisatı..

Son düzenleme:
sende iyi ispanyolca varmış mustafa :D tesisat problem değil sen aynayı hallet tesisatı ben çözerim çok çok çok iyi bir opel elektrikcisi ustamız var burda o halleder ;)
Video olarak o konuya hiç değinmemiş dedim abi:D Abi zaten servo motoru alıp, videoda elemanın yaptığı gibi o göbeğe sabitlemek. Başka birşey yapmıyorsun. Geri kalanı tesisat ile ilgili kısım...

Video olarak o konuya hiç değinmemiş dedim abi:D Abi zaten servo motoru alıp, videoda elemanın yaptığı gibi o göbeğe sabitlemek. Başka birşey yapmıyorsun. Geri kalanı tesisat ile ilgili kısım...

işte sabitlemek olay :D ben kırarım 50 kere o aynayı :D

normalde aynalar kapanıyomu ben çok uğraştım kırcaktım valla:D

Cengiz abi astra G ler için yapar bu işi. Yakında GM den çağırırlar Cengiz abiyi...Kendisine emekleri için bir kez daha teşekkür ederiyorum...

olay benimde hoşuma gitti fakat ben elle zor kapatıyom aynayı ufacık motor nasıl kapatıcak anlamdım

elinde eski kullanılmayan bir vectra b aynası olan varsa yollasın ben biraz uğraşayım.

evet arkadaşlar vectra b aynası aranıyor .yokmu elinde olan ?

Geri