vectra b gt mi ? 2009 honda accord mu?

vectra b gt mi ? 2009 honda accord mu?

• 99 vectra b gt

Oy: 25 39.1%
  • 2009 honda accord

Oy: 39 60.9%

• Kullanılan toplam oy
    64
tork fakiri honda bide ağır hiç şansı yok

benim 0-100 7.5sn :)

bugra senin gt(a kasa gt ler yani genel olarak çipsizler) eger 7.5 saniye ise benim 0-100 7 sn den bile az:D
ne arabam varmış yahuu:):)

ben gözlerimle geçen gün bir olaya sahit oldum kırmızı ışıkta bmw 330ci ile 99 vectra gt kapıştılar vectra daha başlar başlarmaz aldı götürdü gözlerime inanamadım hatta vectrayı seyretcem diye kalkmayı unuttum ışıkta...

bu arada benim arkadaşta vectra99 gt var 155 beygir yazıyor ruhsatta...

yaw yapmayın benim arkadaşımı 2004 passatı var 1.9 tdi triptonic valla gtyi çatır çatır yer ben denedim böyle müthiş bir ivmelenme olamaz raç 90 la giderken gazı kökledinmi 3-4 saniye içinde 140 a çıkıyor resmen koltuğa yapışıyorsun

1.9 TDI'nin ara hızlanması benzinli passattan daha iyidir...

tork fakiri honda bide ağır hiç şansı yok

benim 0-100 7.5sn :)

Çok fazla vti- sfi karşılaştırması okumuşsun bu yüzden sana tork fakiri geliyor sanırım. standart bi 2.0 olmasına rağmen senin gt motorundan hiç bir eksiği yok. Tek fark burada işte. Seninki gt sfi, Accord sıradan 2.0

Çok fazla vti- sfi karşılaştırması okumuşsun bu yüzden sana tork fakiri geliyor sanırım. standart bi 2.0 olmasına rağmen senin gt motorundan hiç bir eksiği yok. Tek fark burada işte. Seninki gt sfi, Accord sıradan 2.0

:good: :good: :good: :good: :good:

çok idda etmiyorum ama geçerim gibi görünüyor bu durumda dün kızılcahamam gittim 5 kişi düz yolda 210 u gördüm daha fazla gidermi bilmem bu değerler lpg de

Geri