vectra b gt mi ? 2009 honda accord mu?

vectra b gt mi ? 2009 honda accord mu?

• 99 vectra b gt

Oy: 25 39.1%
  • 2009 honda accord

Oy: 39 60.9%

• Kullanılan toplam oy
    64
tekrar soyleyeyım bu dedıgım araç 94 gt...94 den uzerı gt ler bu kadar da gıtmez...vectra cok ayrı bır arac ben vectraların uzun zamandır ıcındeyım..ornegın a kasa ıyı bakımlı bır vectra gls b kasa vectra cd lerı alıyor denemesı bedava onun ıcın vectra dıyınce bence bır durun veya arastırın oyle muhalefet olun derım :)

abi aradaki kilo farkından olmasın:D

abi aradaki kilo farkından olmasın:D

ıste bak sonuca sen gıttın :) arkadasın bırı calıbracılar bosuna cabalıyo dedı..suan bır calıbra 5600 d/d da 200-205 hp arası guc uretıyor..94 model bır gt 155 hp..arkadas demıs o zaman gt ye chıp yakalım bıde hava fıltresı calıbraya gerek kalmaz demıs...calıbraya gerek kalmaz diyemem ama o zaman calıbra kadar da gıder o gt ıste...

evet emınım hatta adana veya osmanıyede ıkamet eden varsa canlı yasatabılırım...bugunlerde dısarı cıkamıyorum ama ılk uzun yola cıktıgımda vıdeo ya da alırım yanı...arabam 3. vıtes de 165 de elektırık kesıyo 4. vıtesde 225 de elektırık kesıyo...5 de de yol duz ıse 235-240 arası eger ınıslı yol ıse 245 yapıyo...ayrıca gt nasıl 4 de 225 demez onuda anlamadım..sızınkısı 155 hp degıl mı?

arkadasın 94 gt sı var arac tam 285 yaptı nefesımız kesılmıstı yanı...

Kadran yanlış gösteriyor olmasın ? :eek:
Ya da araç yüklüdür , ama gene zor gibi yaptıysa vallahi helal olsun...

evet emınım hatta adana veya osmanıyede ıkamet eden varsa canlı yasatabılırım...bugunlerde dısarı cıkamıyorum ama ılk uzun yola cıktıgımda vıdeo ya da alırım yanı...arabam 3. vıtes de 165 de elektırık kesıyo 4. vıtesde 225 de elektırık kesıyo...5 de de yol duz ıse 235-240 arası eger ınıslı yol ıse 245 yapıyo...ayrıca gt nasıl 4 de 225 demez onuda anlamadım..sızınkısı 155 hp degıl mı?

arkadasın 94 gt sı var arac tam 285 yaptı nefesımız kesılmıstı yanı...

YUh diorm ya :cool: tamam ben adanalıyım bu ayın 22 sinde adanaya geri döneceğim gelince size pm atayım buluşup bir görelim şu arabayı ! yahu sallamayın ya altım 2008 model 4.2 V8 motor audi s5 var sizin dediğiniz değerleri görmüyor bukadarda olmaz yani :kop:

ayrıca geçen sene opel vectra c-2 2.0 turbo aracım vardı o bile 4. viteste 225 görmedi hiç ya :S siz uzay mekiğimi kullanıorsunuz ? 285 ne demek ya :S bu verilere inanmızımı bekliorsunuz citten komik olmayın...

Abi kimse kızmasın ama kalıbımı koyarım arabamın anahtarını veririm o kadran 285 km/h'ı gösterse bile kadran yanlıştır. F28 şanzumanlı Calibra'nın phase 5'deki 568hp 900 nm torklu hali 6. viteste devir kesiciye girdiğinde (9300 d/d) 318 km/h yapıyor... Bu denenip görülmüş bişey değil,bu bilgisayar verileri. 6. vites dişlisi dakikada 9300 devir çevirdiğinde arabanın çıkabileceği maximum hız yani. Kaldıki 7200 devir çeviren F20 şanzumanlı vectra gt 285'i nasıl görecek. hadi dişliler o hızı göstermeye müsait aabada 8500 devir çeviriyo diyelim! aşırı besleme olmadan 5. viteste o devirlere nasıl çıkılacak? diyelim rampa aşağı çıkacak. kaç km'lik bi düz rampa bu? abartmaya gerek yok bence kadran yanlış. geçenlerde bi abimiz araba aldı geldi bi ara bende kullandım arabayı ama ilk bindiğimde istanbul yolunda gidiyoruz kadran 120-130 ama trafikdeki diğer araçlar bizi solluyo. abi dedim ya Ankara'nın trafik akış hızı yükselmiş yada senin kadran içmiş kafa iyi:D denedik,vectra 100 km hızı gösterirken yandaki astra 65 km ile yanımızda gidiyodu. sizinkide o misal olmasın:)

benim aracım 2001 1.6 motor 2. viteste 100 3.viteste 140 4 viteste 180 5. viteste 210 u görüyor fazla zorlanmadan. arkadaşların 2000 motorları niye o süratleri yapmasın motor iyi açılmışsa yapabilir

Bizim siteden honda sitesine ziyaret amaçlı takılanlar baya çoğalmış galiba bu sıralar herkes gazlıyor:) .

Geri