vectra b gt mi ? 2009 honda accord mu?

vectra b gt mi ? 2009 honda accord mu?

• 99 vectra b gt

Oy: 25 39.1%
  • 2009 honda accord

Oy: 39 60.9%

• Kullanılan toplam oy
    64
yaw böyle konuları açıyorsunuz sonra herkes birbirine sataşıyor yok şöyle yok böyle konuyu açtınız madem şu yarışı yapında kurtulalım yawww

vectra gt alır cunku honda accord gt kadar atak degil bıde unutmayalımkı arabalar beygır gucu bellı bı hıza geldııgınde ortaya cıkıyo otobanda sehırıcı farketmez gt alır

B GT alır hondanın şansı yok. son surate gelince benim araç93 gt a 263 km ye kadar çıktığını biliyorum .4.vites ise 225 km yani araçtan araca farkediyor bazı araçlar iyi açılmışsa farklıdır

aykal nerde yapıyon len 295 i sen bakim adana iskenderun otobanındamı ayıp ayıp :D:D:D

Adana iskenderun otobani diyince hatiralarim canlandi gözümde iki yil önceki yaz tatili geldi aklima önceki aracim 5.23 bmw.. benimki o kadar hizli degilde yegenimin cekmis oldugu bir resim ADANA Iskenderun otobani..

ne konuymuş beee,maşallah accordu tanımayan arkadaşlar var,aradaki 11 yılın farkında olmayan var var da var...

bende 98 2.0 vectra b ve 2004 honda civic 1.6 var hondadaki serilik hiç bir arabada yok kalkışdada vectrayı yiyor ama 3. vitesde vectra boy atıyor . bence accord çok rahat yer otomatik de olsa sport sürüşü var oda en az 5500 devir çevirir
benım honda dururken ışıklarda eger kalkarsam gazlayarak, otomatik ve 6250 den once vıtes atmıyor. dsg ıle aynı performans ı sunuyor, vites atış olarak. tam otomatik şanzuman olduğu için tiptronik yarı otomatik easytronik multitronic bunlarla alakası yok. hondadan korkunuz. ama geçme ihtimalınız de olabılır. şartlar eşit gibi

ne 2009 accord nede vectra gt sürdüm ama,mantıken aradki yıl ve yeni sistem motor teknoljisine bakılırsa honda alır gibime geliyor
285 km mevzusuna gelirsekte kadran ve yol bilg. bozuk olablir aracın:Dbakınız sahibndende olan bir 86 kaddet gsi kadranı:D
5821509_360170_ho33830.jpg

Geri