vectra b gt mi ? 2009 honda accord mu?

vectra b gt mi ? 2009 honda accord mu?

• 99 vectra b gt

Oy: 25 39.1%
  • 2009 honda accord

Oy: 39 60.9%

• Kullanılan toplam oy
    64
benim aracım 2001 1.6 motor 2. viteste 100 3.viteste 140 4 viteste 180 5. viteste 210 u görüyor fazla zorlanmadan. arkadaşların 2000 motorları niye o süratleri yapmasın motor iyi açılmışsa yapabilir

yaww heryerde herzaman aynı şeyi söylüyorum arkadaşlar.. bi arabanın hangi viteste kaç yaptığı önemli değil.. haa önemli şanzuman kısalığı uzunluğu açısından.. ama bi arabanın o süratlere ne kadar zamanda çıktığı önemli..

vectra gt ister sıfırdan kalkış olsun rolling olsun her türlü geçicektir,,,yeni accord ların test verisi 0-100 ü 11.2 sn dir. 10.5 sn olanlar eskileri,,,,

yaw ALLAH aşkına bırakın be yaa:D

gt 285:kop: hala gülüyorum:D

bende gülüyorum altımdaki araba o değerleri görmüyor yahu ama bak dedim adanalıyım o arabayı göreyim binelim dedim ses çıkmadı adamdan :kop:

bır cok mesaj var hepsını alıntı yapmıcam...arkadasın bırı audi m var demıs o degerı yapmıyor demıs ama neden yapmadıgını bılıyormu dıcem bellı kı hayır..artık yenı nesıl aracların hepsınde hız kesıcı mevcut...2006 doblo 1,9 jtı 200 km yı dırek yaparken 2008 doblo 1,9 jtı 180 dem fazla gıtmıyor bu dedıgım bu hız kesıcıye ornektır...

2. sı bırılerı vectra gt o suratı yapmaz demıs onlara bır dıyecek bıseyım yok onlar 5. vıtes de 70 den hızlanıp max surata ulasmaya calısan kısılerdır..ne demek ıstredıgımı anlayan anladı zaten...

96 model 2,0 gls vectra 110 hp olmasına karsın 230-240 arasına cok rahat cıkıyor..sımdı hemen dıcekler o arabanın kadranı o kadar yok dıye ama o arac benı 230 ıle gıderken gectı desem anlasırlır sanırım

gel gelelım gt olayına...suan v12 bır arac bıle 285 km hıza ulasmaz sebebını yukarıda yazdım...93 ve 94 model gt lerın motorları ust model gt lerden farklı ve bunu kullananlar cok ıyı bılır...ve bu aracların sanjumanı kendılerıne has olarak 5. vıteslerı cok uzundur...dıger gt lerde bunu yakalayamazsınız...bır calıbra o surata rahat ulasır bır gt zor ulasır ama ulasır...ama ulasmak ıstedıgınız arac yerınden kalkmayan 200 000 km yı devırmıs bır arac olursa hayatta ulasamazsınız...

benım aracım alındıgı gunden bu yana devamlı mobıl 1 yag kullanıldı ve arac performans hava fıltresı ıle acıldı ve suan karısına cıkan hemen hemen butun cd lerı gerıde bırakacak performansa sahıp...onemlı olan aracın bakımıdır.benım arac her ay km sı gelsın gelmesın hep bakıma gırmıstır..eger hız yapmasını bılmessen 4. vıteste 225 km sana ucuk bır rakam gelebılır ama ben suan osmanıyedeyım ve kım gelırse gelsın bunu ıspatlarım..gt meselesıne gelınce arac suan ıstanbulda ben kendısıne ulasmaya calısacam ve yakınında kım varsa ona 285 km yı gostermesını ısteyecegım...ben 14 yıldır bu aracların ıcındeyım ve bır cok egıtım aldım arac kullanımı konusunda hayatta ıspatlayamayacagım seylerı konusmam onun ıcın dıyorum kı dedıklerımın aksını savunan kısı olacaktır ama alaycı olarak bunu savunurlarsa karakterlırını ortaya koydukları bır gercektır...

birilerine bişeyleri şahsi göstermeye gerekyok
cekin videonuzu(yoluda cekin km saatinide) koyun youtube hit yapsın.
koyun buraya ben opelden anlamıyorum diyim
kabul ediyim...
buyrun....

benım aracımı koyacam once 4. vıteste 225 ı duz yolda yaptıracam ona..gt ıcın de o kısıye ulasıp yaptıracam..

ayrıca bırılerı derken ben sıze degıl ısmını hatırlayamadıgım o audıcı arkadas..

benım aracımı koyacam once 4. vıteste 225 ı duz yolda yaptıracam ona..gt ıcın de o kısıye ulasıp yaptıracam..

ayrıca bırılerı derken ben sıze degıl ısmını hatırlayamadıgım o audıcı arkadas..

bana demişsin sanırım ;) yazdıkları okuyorum ve bolca gülüyorum merak etme hız sınırlamasını vs hepsini biliorum sınır kaldırılmış pek çok araç kullandım hemde ne araçlar ama vectra yada vectra gt gibi bir aracın sınırı kaldırılsa bile 4. viteste 225 yapmak son hızıda 285 olmaz :kop: hala gülüorum ya tamam hadi kanıtlayın bize bende özür dileyerek konuyu kapatayım :) ciiten komedi ya

ayrıca 225 bana uçuk bir rakam gelmior farkında değilsiniz sanırım s5 kullanıyorum son süreti 295 olan bir araç onun haricindede kuzenimin m6 sı yada kendi bir çok araçlarımız var yani 225 bana çok gelmior sadece normal bir vectra cd nin öyle bir hız yapması mümkün değil ister 1.6 ister 2.0 ne olursa olsun sizin aracınız 4. viteste 225 yapmaz ... yapamaz yani burda hala neyi neden idda ediorsunuz anlayamadım varmı elinizde bir kanıt ?? hani koyun ? yoksa ozaman her türlü yoruma ve eleştiriye açıksınız demektir ;)

Geri