Vectra B kilometreyi nasıl düşürebiliriz?

Arkadaşlar bu ülkede düzgün insan olmak zor mu? Ben sıfır komple motor yaptırdım. Aklınıza ne gelir ise değiştirildi. Ama km ile hiç oynanmasına gerek yoktu yapılan işlemlerin tamamı kayıt altında elimde evrakları var. Alacak arkadaş bakacak görecek kararını verecek. Ne gerek var ya? Böyle şeylere.

Arkadaşlar bu ülkede düzgün insan olmak zor mu? Ben sıfır komple motor yaptırdım. Aklınıza ne gelir ise değiştirildi. Ama km ile hiç oynanmasına gerek yoktu yapılan işlemlerin tamamı kayıt altında elimde evrakları var. Alacak arkadaş bakacak görecek kararını verecek. Ne gerek var ya? Böyle şeylere.

cevabı çok basit... daha çok kar etmek. 300.000km'de aracı 20bine satacakken sadece km 150.000km olduğu için 25bine satacak.. 3kuruş kar edeceğim diye yediği hakkın hesabını yapmıyor. ikinci el araç alan-satan kişilerdeki genel algılar malesef değişmiyor... km düşük diye sorun olmayacak sanılıyor. araçta boya olunca pert damgası yiyor. tramer kaydı varsa araçlar çöp sanılıyor. önceden tramer yoktu. araçta kaza olup olmadığını bilmek için satıcının insafına kalmıştık.. şmdi kayıt altında bi çok şey ve görülebiliyor. vs.. vs.. bunun gibi bir çok sebep var.. bütün bunlar al-sat yapan çakalların alırkan fiyat kırmak için ortaya çıkardığı bahaneler.

[MENTION=69593]haydarbaldok[/MENTION] nicki ile Trabzondan sahte kimlik ile geri geldi, biz de safız.

:) Vaktin varsa benim arabanınkini de düşürsene ..

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kaç yıldır bu sitedeyim böyle laçka kepaze bir kişilik görmedim, iyi cesaret walla :D

Vallahi ben safım :D adama birde acıdım hehe

adamın msjını okudum abi. bi opelci olarak şunu sormanı beklerdim senden.. 97 model 2,0 cdx ne zaman üretilmiş ki? :)
şaka maka iyi dadandı şerefsiz daha önce siteden atılan birimidir nedir aklınca nohut kadar beyniyle forumu kafalayacak.

bu mahluk insan sınıfındaysa...ben insan değilim. Dolandırıcılıkta ve sahtekarlıkta sınır tanımaz olmuşlar.

The İMAM
'06 Elegance

adamın msjını okudum abi. bi opelci olarak şunu sormanı beklerdim senden.. 97 model 2,0 cdx ne zaman üretilmiş ki? :)
şaka maka iyi dadandı şerefsiz daha önce siteden atılan birimidir nedir aklınca nohut kadar beyniyle forumu kafalayacak.

Vallahi o kadar detay inan bilmiyorum :)

Geri