Vectra C Bilgi ekrani

leodk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim aracimda bulunan bilgi ekrani yarim olanlardan yani yalniz tarih, saat ve derece yi gorebiliyorum.
acaba ben baska bir vectradan tam olan ekrani ve silecek kolunu alip aracima montajini yapsam verim alabilirmiyim ??

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sitede bu konu çok konuşuldu biraz araştırırsan bulabilirsin. sen gid ekrandan renkli cid ekrana geçmek istiyorsun. bu yapılıyor ama bayağı bir değişiklik yapıyorsun

leodk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sitede bu konu çok konuşuldu biraz araştırırsan bulabilirsin. sen gid ekrandan renkli cid ekrana geçmek istiyorsun. bu yapılıyor ama bayağı bir değişiklik yapıyorsun

Degisiklik derken soket baglantilarindan bahsediyorsunuz sanirim , konu hakkinda arastirma yaptim ama vectra c uzerine bulamadigim konuyu actim ayrica bilgi ekranimda arac ne kadar yakiyor, su ve yag seviyesi gibi bilgilerin hepsini gormek istiyorum , kucuk bir ekran yalnizca saat ve tarih gormek acikcasi tat vermiyor :)

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
Degisiklik derken soket baglantilarindan bahsediyorsunuz sanirim , konu hakkinda arastirma yaptim ama vectra c uzerine bulamadigim konuyu actim ayrica bilgi ekranimda arac ne kadar yakiyor, su ve yag seviyesi gibi bilgilerin hepsini gormek istiyorum , kucuk bir ekran yalnizca saat ve tarih gormek acikcasi tat vermiyor :)

aracınız kac model ona göre söyleyelim tam olarak ? iso ve fakra soket farkları var onlara göre bilgiler değişir

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
yabancı bir siteden alıntı yaptım bu araçta 1.8 2003 model. bir araç umarım seni aydınlatır.

""MY vectra c 2003 with DVD90 and CID
before have i cdr2005 + tid ( triple info display )

i buy this car so

then make a friend thisin my car

""

leodk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cok tesekkurler resimde gorunen ekran aynen benim su an aracimdaki ekran ama montaj yapilan navigation sanirim , benim istedigim ise mesela bir baska vectradan navigation degil yalnizca bilgi ekranini ve silecek kolunu sokup takmak.. acaba demek istedigniz ne olursa olsun yapilacak islem aynidir mi ??

birde yapilacak islemi aciklayaci veren bir dokumana ulasmamiz mumkunmudur acaba ??

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
o zaman birde sana şunları ekliyim..

""

Well finally got a GID,wiper stalk fitted and connected the GID to the diagnostic plug and i have to thank Don (bigmac) for the screen and pins for the diag plug......
thumb.gif

It still needs a trip to a dealer for a tech2 session,but would like to thank everyone who helped me get to the finished article,here's the pic's for your veiwing pleasure............

As it was..........

VectraSXI%20048%20%5B640x480%5D.jpg

And how it is now........

VectraSXI%20050%20%5B640x480%5D.jpg

Comments good or bad...........
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif

""

Son düzenleme:

leodk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Resimler acilmadigindan goremedim daha ..