Vectra C Bilgi ekrani

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
yanlis bilmiyorsam aracinizda yol bilgissayari aktif olmayacaktir, uec den gelmesi gereken biir kac tesisatta eksik var... onlarin tamamlanmasi lazim, yani sok tak ile olmuyor...

leodk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o zaman birde sana şunları ekliyim..

""

Well finally got a GID,wiper stalk fitted and connected the GID to the diagnostic plug and i have to thank Don (bigmac) for the screen and pins for the diag plug......
thumb.gif

It still needs a trip to a dealer for a tech2 session,but would like to thank everyone who helped me get to the finished article,here's the pic's for your veiwing pleasure............

As it was..........

VectraSXI%20048%20%5B640x480%5D.jpg

And how it is now........

VectraSXI%20050%20%5B640x480%5D.jpg

Comments good or bad...........
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif

""

aynen istedigimi tam bulmussunuz demek oluyormus ama nasil bir islem takip edilecegi konusunda dokumanlara sahipmisiniz acaba ??

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
yok astraopc nin söylediği gibi eksik tesisat var o kabloları tamamlarsanız olur.

vectracg3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yabancı bir siteden alıntı yaptım bu araçta 1.8 2003 model. Bir araç umarım seni aydınlatır.

""my vectra c 2003 with dvd90 and cid
before have i cdr2005 + tid ( triple info display )

i buy this car so

then make a friend thisin my car

""

bu araba benim idi ben yaptirdim bunlari yaklasik 1 sene once kaza yapmistim ve araba cope gitti su an

leodk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectracg3 Gecmis olsun uzuldum senin adina,

toGah upload yaptigin siteyi bende okudum sanirsam tek bir kablo cekimi yapilmasi gerekiyor , bilmiyorum aslinda bakildiginda bana o kadarda zor gelmiyor ve genede genis kapsamli bir dokumana ihtiyacim olacak ...

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
bu araba benim idi ben yaptirdim bunlari yaklasik 1 sene once kaza yapmistim ve araba cope gitti su an

vitesteki tesbihten bir turke ait oldugu belli oluyor :D , uzuldum aracina gecmis olsun... ama cana gelmedi ise sana gore kolay malzemen bol :D

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Bu resimlerdeki bir kac hata var...

1. Cerceve modeli yanlis... (Koseleri oval buradakinin aslinda kut olmali 2005 den onceki vectralara uymasi icin bu sekilde goruntu cirkin olur...
2. Araclar eger ayni araclar ise park sensoru montajida yapilmis... Yanlisim yoksa birde alarm montaji yapilmis ilk resimdeki araclarda bu dugmeler yok sonradan eklenmis gibi... )teybin cevresindeki dugmeler)
3. Check kntrol calismaz burada anlatilan bilgiler ile, yani cam suyu azaldi, sagutma suyu az gibi uyarilar gelmez...
4.

vectracg3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 - cerceve modelini sonradan deyistirdiydim

2 - evet dogru dugmeleer sonradan eklendiydi ,

knightrider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu nasıl vectra c imiş yahu, ne direksiyon kumanda düğmeleri var ne yol bilgisayarı. Türkiye'de yok sanırsam baz donanım olsa gerek...