Vectra C Comfort ARka Tiz

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Fætih
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bizim vectra c'de arka kapılarda tiz yok bendede corsadan gelme 2 tane tiz var bunları takmak istiyorum ancak kapılarda tesisatı varmıdır yoksa kolondan ekmi yapayım ? Teşekkürler...

ben benim araç için ebaydan midleri takabiliceğin midli cam açma plastiği almışdım midleri oraya takarsınız

abi kolon tesisatı var mı ? yeri hazır zaten ama teypden kablo geliyor mu acaba...

ben yaptırmışdım 2 takım jbl component takım almışdım orjinal boyutlarda 16 cm lik orjinal teybe bağlamışdım bagajdada anfi vardı gayet tok yeterli kaliteli bir ses alıyordum..

yanlış bir anlaşılma var hakan abi ben yanlış anlattım galiba :D ben kolonları değiştirmiyeceğim orjinal kalacak herşey ama bizim arabanın arka kapılarında tiz koymamışlar ama ben oraya tiz koymak istiyorum fakat tizl koymak için arka kapı kolonlarından mı ek yapayım yoksa tesisatı falan varmı ? :D

yok anladım ben anlatamadım o zaman :) şimdi sizin aracın arka kapılarının cam açma plastiğinin orası nasıl düz plastikmi yoksa mid yuvaları varmı mid dediğimiz zaten tizler oluyor.. eğer düz ise oranın midli plastikli olanları var.. onlardan alırsan midleri oraya koyarsın orjinalde olur ben ebaydan almışdım..

0911.png

Son düzenleme:
benimki böyle içine tiz var corsa c'den çıkma 2 tane buraya oldu tizler ama kablo tesisatı cam açma düğmesine gelen kablolardan birindemi onu öğrenmek için demiştim... yoksa kolondan ekmi yapılacak :D

benimki componentdi zaten kolonun bir parçası idi yani kolona bağlı idi tizler..

bende artık kolondan ek yapcam :D tiz sesi pek orjinal gibi olmasada olmamasından iyidir :D

haydi o zaman hayırlısı :)

Geri