vectra c ler..

Experience' Alıntı:
Serkan nerdesin serkan ,yetiş :)

Bence ağırbaşlı bir model olarak c/1 güzel...C/2 nin ön ve arkası arasında karakter kopukluğu var.Ön spor ama arkanın önüyle ilgisi yok.Bu yüzden makyajlılara ısınamadım,eksiltilen parçalarıysa cabası

sapphire' Alıntı:
+232 kesinlikle c/1

hadi ordan sizi...:)

%100 C2

c1 in farları daha çok hoşuma gidiyo,,ben de bi türlü yakıştıramadım c2 nin farlarını,,zevkler tartışılmaz tabikii...................

kimde c1 varsa o guzel ..kimde c2 varsa c2 guzel... :)

o yuzden vectra si olanlar karismasin..... :P
astrasi olarak c2 derim :D

tek başına c/2 nin ön ve arka tasarımları güzel.Ancak bunu iyi harmanlayamamışlar ve uyumsuz görünüyor.Kesinlikle önü olmamış degil benim demek istedigim.O arkaya o ön gitmiyor.Ayrıca donanımda da eksiltmeye gidilmiş,işte onu hiç anlayamıyorum.Şu anda sıfır vectra alsam kendi arabamdan daha az donanımı var,inanılır gibi degil

Experience' Alıntı:
tek başına c/2 nin ön ve arka tasarımları güzel.Ancak bunu iyi harmanlayamamışlar ve uyumsuz görünüyor.Kesinlikle önü olmamış degil benim demek istedigim.O arkaya o ön gitmiyor.Ayrıca donanımda da eksiltmeye gidilmiş,işte onu hiç anlayamıyorum.Şu anda sıfır vectra alsam kendi arabamdan daha az donanımı var,inanılır gibi degil

+1000 ne diyim daha ben?.. :D

c1 bence daha iyi

Bencede oyle kendi arabam die soylemiyorum reklama girmesin ama aşağıda :D:D:D:D:D

18112006374cw5iy0.jpg

bence c/1 ama c/2de fena durmuyo yani ama yinede c/1 derim daha agır başlı gosteriyo arabayı bu classta bence agırbaşlılık onemli sportiflik her ne kadar onemli olsada arka planda kalır bana kalırsa.

Geri