vectra c ler..

c2 nin ön dizaynı çok zorlama ve arkasıyla uyumsuz. c1 in ön tasarımı sınıfına daha uygun...
Ama c1 in de dizayn olarak yeni Opel olmadıgı kesin. Değiştirilmesi gerekiyordu çünkü Zafira, Astra, Corsa ve Vectra c2 Opel'in yeni çizgilerini temsil ediyor. Hatta Antara da bu çizgilere yakın. Şimdi değişmesi gereken Meriva kaldı. O artık sırıtıyor tasarım olarak bu saydıklarımın içinde.

bana kalsa bu tür araçların biraz ağır gözükmesi gerekiyor C/1 diyorum...

tabii ki c1 güzel çünkü bende de design edition var :D ordaki resimde jantlar da insanı yanıltabilir çünkü 2. resimdeki jantlar çok kral aynısı 1.de de olsa fikirler bence biraz daha c1e kayardı ;)

c1 daha agır gözüküyor

vectra c1 modeli aracta daha dınamık ve spor bır gorunume sahıp c 2 makyajlı modelı bence modern duruyor ama aracın arka stoplarıyla ılgılı bır avantajı yok yane arka taraf daha sade kalıyor bu esnada herkezın soylemıs oldugu seyler hemen hemen bana kalırsa c1 ..

Yandan bakınca c2 hiç hoş görünmüyor,fikir karmaşası varmış gibi geliyor arabanın dizaynında.O öne o arka,o arkaya o ön olmuyor,çok baktım,hep yanılıyorum diye düşünmeye çalıştım ama fikrim değişmedi.Arkayı da radikal bir şekilde sportif yapmalıydı opel...
Ama genel fikrim, bir markanın ağırbaşlı modeli olmalı ve bu opel'in su anda en büyük arabası.dolayısı

Yandan bakınca c2 hiç hoş görünmüyor,fikir karmaşası varmış gibi geliyor arabanın dizaynında.O öne o arka,o arkaya o ön olmuyor,çok baktım,hep yanılıyorum diye düşünmeye çalıştım ama fikrim değişmedi.Arkayı da radikal bir şekilde sportif yapmalıydı opel...
Ama genel fikrim, bir markanın ağırbaşlı modeli olmalı ve bu opel'in su anda en büyük arabası.dolayısı

C/1..Daha asil ve ağırbaşlı.

Geri