Vectra CDX 2.5 hayldi oldu :)

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkeze merhaba arkadaşlar

bildiğiniz üzere CDX arayış içindeyim dün konya ziyaretim de fazla kusuru olmayan motor durumu iyi olana 1997 model 2.5 CDX sahibi oldum 220 bin km sadece ön kaput değişik arka bagaj kapağı boyalı olduğunu söylediler espertiz raporunda motor ve sogutma sisteminin iyi oldugunu söylediler.

Araba hakkında ilk yorumum şu olabilir ben bu kadar kendini ileri atan hızını koruyan konforlu bir araba görmedim 2.0 GLS, CD modeline bindim ama gerçekten bu farklı. aksarayda radara düştüm o ayrı tabi :) cezayı yollarlar :)
( ibrahim seni aramak isteyecektim ama annem filan eve geçelim dedi inş başka zaman ) akşamda bmw 3.25 denesi yaptık opel her türlü alıyor aldığıma bir kez daha sevindim . ayrıca 80 tl depo dolmuştu 350 km yaptım hızımı 110-120 arası sabitledim o şeklide geldim. ne desem boş Allah utandırmaz inş suan aracımda sıkıntı yok arıza lambası filan yanmıyor :) sadece ekranım arızalı yazılar tam çıkmıyor

aracın eksikleri:
1-) rot balans ayarı yaptıracam
2-)lpg filtresini değiştirip( mimgaz ) LPG ayarı yaptıracam
3-)dreksiyon kılıfı yırtılmış kaplama olacak galiba
4-)yağ su bakımı yapılacak

şimdilik böyle inş tek sıkıntım aksesuar olur fotoları nasıl yüklüyecem unuttum :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun Oktay, yeni aracını iyi günlerde kullan.

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun kazasız belasız :) Bnde bu aralar 3.25 3.28 düşünüyodum bak moralim bozuldu :D :D denediğiniz bmw kaç modeldi acaba :)

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oktay hayırlı uğurlu olsun...kardeşim...ALLAH kazasız balasız kullanmanı nasip etsin...aksarayda radara düşmenede üzüldüm...her zaman beklerim kardeşim...kapımız açık buyur gel...

paroda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güle güle bin. hayırlı olsun...
Araç içine sindi ise gerisini boşver...(yakıt vs)
en yakın zamanda resimlerini bekliyoruz....

Son düzenleme:

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güle güle bin. hayırlı olsun...
Araç içine sindi ise gerisini boşver...(yakıt vs)
en yakın zamanda resimlerini bekliyoruz....

aynen serhat abi benim içime sindi çokda hoşuma gidiyor hastası olmak buymuş dedim :)

hayırlı olsun kazasız belasız :) Bnde bu aralar 3.25 3.28 düşünüyodum bak moralim bozuldu :D :D denediğiniz bmw kaç modeldi acaba :)

arac safkan motor yapılı chip destekli.9 filan E30 3.25 di geçmem zor oldu ama herşey 3 vitesde baslıyor bitiriyorum :)