vectra cdx,passat 1.8t,mazda 3,98 vectra gt

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan MuL@T
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

bu 4 otomobilden terciğiniz hangisi olur..

• 00-01 vectra cdx

Oy: 35 34.0%
  • 98-99 vectra gt

Oy: 15 14.6%
  • 97-98 passat 1.8t

Oy: 27 26.2%
  • 04-05 mazda 3

Oy: 26 25.2%

• Kullanılan toplam oy
    103
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yorumlar için çok çok teşekkür arkadaşlar sağolun,varolun..

genç adamsın :) mazda çok yakışsır özellikle siyah beyaz ve kırmızı renkleri sedan olmak şartıyla

mazda 3 ün şekli hiçbirinde yok ve daha yeni

arkadaşım passatı tek gecerim kım ne derse desin dizel birde tamamdırr düşünme al bence

vectra gt diorum :)) birde temizse tamamdır bu iş :)) 2.5 v6 cok yakar passatta yaşlı adam işi mazda3 sıradan :)) doğuştan modifiye irmsher vectra gt :))

genç adamsın :) mazda çok yakışsır özellikle siyah beyaz ve kırmızı renkleri sedan olmak şartıyla

mazda 3 ün şekli hiçbirinde yok ve daha yeni

evet şekil olarak ve yaş olarak güzel siyah dedinmi akan sular durulur,
2.0i motora alıştım mazdalarda 1.6 ve sorduğum kişiler onaylamıyor:(
cdx önde:)
teşekkürlerr..

vectra gt diorum :)) birde temizse tamamdır bu iş :)) 2.5 v6 cok yakar passatta yaşlı adam işi mazda3 sıradan :)) doğuştan modifiye irmsher vectra gt :))

valla kardeş temizide yok gibi internetteki ilanları inceliyorumda km ler çok yüksek,bendede km takıntısı var:)passat bana görede yaşlı ama 1.8 ve birde ''t''si var:)gt lerin duruşu çok manyak bodykit,sunroof,jantları yani bir çok artısı var..
teşekkürler..

hımm bide 2.0 cdx kullanıcısından..
düşündürücü:) valla
evet şu sıralar 2lt lik CDX kullanıyorum ama 99 passat TDI de kullandım. gerçi sen 1,8T diyorsun ama eminim TDIden daha performanslı bir araçtır. CDXten memnun olmadığımdan değil ama bir kere benim bineceğim araçta turbo olmalı ikincisi ise firma imajı. uzun yol yapacağım diyorsun; bende passat diyorum. daha konforlu ve yola daha iyi oturan bir araba. tamam burası bir opel forumu ama doğruya doğru kimse kimseyi kandırmasın WV ile OPEL ailesi arasında dağlar kadar fark var ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri