vectra cdx,passat 1.8t,mazda 3,98 vectra gt

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan MuL@T
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

bu 4 otomobilden terciğiniz hangisi olur..

• 00-01 vectra cdx

Oy: 35 34.0%
  • 98-99 vectra gt

Oy: 15 14.6%
  • 97-98 passat 1.8t

Oy: 27 26.2%
  • 04-05 mazda 3

Oy: 26 25.2%

• Kullanılan toplam oy
    103
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
SAtılık bir tane cdx var araç orjinal 60 bin km sahibindende ilanı var 18,500 yazıyor en son 17 dedi bana ama genede pahali piyasası 14-15 lira araçta tüpte yok sıkı bi pazarlık yapabilirsin.

SAtılık bir tane cdx var araç orjinal 60 bin km sahibindende ilanı var 18,500 yazıyor en son 17 dedi bana ama genede pahali piyasası 14-15 lira araçta tüpte yok sıkı bi pazarlık yapabilirsin.

laf aramızda tüpü sevmem alırken dezavantaj olarak kullanabilirim:D:D;)
ilanlara bakıyorum sürekli büyük ihtimal mart ayında alırım bi tane tavsiye ettiğin aracın km si orjinal ise güzel ama 17 pahalı nette uçmuşlar gibime geliyor..yorum için teşekkürler..
;)

kesinlikle passat 1.8 almayın şehiriçi 100km de 14 litre yakıyor,vectra 2.0 bile 10 litre yakıyor passat 1.8 motorlarda çok yakma sorunu var almayın..
bu kanıya nerden vardınız bilmiorm ancak bir çok çipli ve motor modifiyeli passat sahibi biliorum ve o değerleri görmüyorlar bile ancak 97 model 2,0 vectra sahibi arkadaşımın aracı lpgde 25 kuruş yakıyordu 2007 de benim kendi atm. benzinli 1,8 im benzinde o değeri yakıordu aynı günlerde ki T li bir 1,8 20V oldukça iyidir yakıtta zira vectrada 4 5 bin devirde vites atarak alacağın hızlanma hissini passatta 3000 devire gelmeden alır vites yükseltir keyfine bakarsn.

bu kanıya nerden vardınız bilmiorm ancak bir çok çipli ve motor modifiyeli passat sahibi biliorum ve o değerleri görmüyorlar bile ancak 97 model 2,0 vectra sahibi arkadaşımın aracı lpgde 25 kuruş yakıyordu 2007 de benim kendi atm. benzinli 1,8 im benzinde o değeri yakıordu aynı günlerde ki T li bir 1,8 20V oldukça iyidir yakıtta zira vectrada 4 5 bin devirde vites atarak alacağın hızlanma hissini passatta 3000 devire gelmeden alır vites yükseltir keyfine bakarsn.

emre şöyle bir şey de var istanbul trafiğinde passat 1,8t'nin ve accord'ların tüketimini görmek istemezsin:D

konuyu kapatabilirsiniz.kararımı verdim,teşekkürler..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri