vectra dizel

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan pre_lude
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
yakiti cok az gercektende dizeller icinde belkide en az yakiyor sunu söyleyim 13 astra cdti den az yakar
ben bacanagiminkini ölctüm 6 litre mazot yakiyordu 100 km de

opel arbasının dizelini almayın arkadaşlar yeni modeller hariç tabi eskilerden bahsediyorum örn vect b nin alınmaz yenilerinde vergisi ağır mazot desen benzinle aynı fiyata gelmiş nerdeyse bence benzinli al bide sıralı tartarini marka lpg bağlat ömür boyu kullan

fikirlerin icin saol fakat dizel alıcaz, ya 2000 model vectra dizel ya 2004 clio dizel ama gönlümz vectradan yana,
okadr vectra b kullanıcısı var arkadslar bilgilerinizi saklamayın =))

fikirlerin icin saol fakat dizel alıcaz, ya 2000 model vectra dizel ya 2004 clio dizel ama gönlümz vectradan yana,
okadr vectra b kullanıcısı var arkadslar bilgilerinizi saklamayın =))

arkadaşım benim amcamda var 2.0 dti araba şehirler arasında 1000 den fazla yol yapıyor şehiri içinde 150 bin felan yakıyor ama onun arabası çok bakımlı bi araba, sitede harunda wardı aynı arabadan sattı memnun deildi sanırım onunla görüşebilirsin ben olsam vectra alırım ama temiz bişeyse tabiki

biz benzinli kullanıyoz.. sıralı vectrayı dizele tercih ederim die bilirim. gökalp in dediği gibi çok gürültülü çalışıyo.. bildiğim kadarıyla sdc 2.0 dizel var 1.9 yok. ben öle biliyorum

motorları cok gürültülümü? kac kmden üstü alınmaz temiz bi dizel bulsak alırız ya doru diosunuzda babama anlatamm onu lpgli kullanmaz o ben taktırıym demiştim yok dedi hava uccan fln güvenli olduguna inandıramam kesinlikle diizel alcaz ama vecrea cok km yapmıs genelde 80bin 100bin cliolar daha temiz ve yeni model vectranın sekli var yani aradayız =)
harun kim acaba neden memnun diilmiş?

walla ben temiz bulursan al derim. sesi de öle abartı bi ses deil. harunun arabası çok km yapmıştı ikinci el almıştı oda sanırım . görüntüsü bikere tartışılmaz. ama tabi sorunsuz olması lazım arabanın km si ile oynanmamış temiz bişe bulmak zor olabilir.

valla vectra b nın dızelını hıcmı hıc tavsıye etmem parca sıkıntısı yasarsınız masrafı cok agır olur. km ye dıkkat bunlar turboyu kolay bozar

slm arkadasım paran coksa vectra al vergisi yakıtı bi dunya para bendede lpgli verctra var satsan satılmaz
fakat orta halli bi araba dersen ekonomi için clio dizel al satacagın zaman hemen satarsın parcası ucuz sen bilirsin FAKAT VECTRA BABA ARABA UNUTMA

Geri