vectra dizel

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan pre_lude
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
2000 model 2000 motor dizellerin vergisi ne civarı?
ben dizelini alıcam onunda masrafı cokmu olur? bir tasıt bulu nekadr bu aracların

arkadaşım google 2007 taşıt vergileri yaz çıkar vergisi ne kadarsa

bir clio hiçbir zaman vectra dan iyi olamaz.Her konuda vectra daha üstündür.Ayrıca clio 80000 km üzerindeyse çok masraf açıyor o km den sonra.Arkadaşta var clio ordan biliyorum.Eğer mümkünse bir clio ile bir vectrayla deneme sürüşü yap.Şöyle 140-150 km ye çık dene göreceksin clionun nasıl, vectranın nasıl bir araba olduğunu.

Mehmet Gazihan' Alıntı:
Yakıt sistemi arızaları çok masraflı olur..Benden söylemesi..
vectra icinmi cok masraflı olur clio icinmi? nekadrlık kısmında bu arıza görülür? genelde görülen bi arızamıdır yani,
masraf cıkarır gibi duruo :S

Vectra için masraflı olur, araç kaç km'de, km orjinalmi? araçta bakımlar nasıl yapılmış ? ben 2. el dizel araçlara daha fazla hassasiyetle yaklaşılması gerektiğini düşünüyorum.

Pompa bozulsa dünya para, eski nesil Pompa Enjektör sistemi tarihe karışmak üzereyken bu aracı almak ne kadar mantıklı olur? onun hesabını sen yapacaksın.

yinede ben seninde yerinde olsam Vectra alırım, sonuçta alımlı araba.. otomobilin de cilvesi biraz sıkıntılarla uğraşmak değilmidir zaten.

şimdiden hayırlı olsun..

pre_lude' Alıntı:
vectra icinmi cok masraflı olur clio icinmi? nekadrlık kısmında bu arıza görülür? genelde görülen bi arızamıdır yani,
masraf cıkarır gibi duruo :S

2000 modellerin vergisi yanılmıyorsam yıllık 750 YTL veya biraz daha düşük.

pre_lude' Alıntı:
2000 model 2000 motor dizellerin vergisi ne civarı?
ben dizelini alıcam onunda masrafı cokmu olur? bir tasıt bulu nekadr bu aracların

Vectra'nın dizelleri traktör gibi çalışıyor.

gerçektende çok gürültülü çalışıyor. dti olması lazım o dizellerin birde cdti olsaydı uçacaktı demekki araba.

Hangisini alalım arkadaşlar?

Arkadaşlar 2003 dizel vectra bulduk.birde 2004 bendinlisini bulduk.Bazıları dizeller çok arıza yapıyor diyor.acaba hangisini alalım?bir bilgisi olan var mı?
anatoliac84@hotmail.com

Geri