Vectra GLs DeN Vectra Cdx e

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan _Vectra_
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Memlekette göreceli kavramlar ikinci el piyasasına çok etki ediyor, mesela benim arabamda 5 parça boya var sağ tarafı komple sürtmeden dolayı elden geçmiş. Km 217binde aldık şuan 223bin km oldu, motoru katır gibi çekiyor en ufak yıpranma yok mesela :D
Ben çok kesin konuşuyorum 24bin liraya vectra C kasanın tertemizini bakımlısını bulurum, 4-5 parça boyası olur kmsi de 200bin civarı olur mis gibi de binilir o arabaya :)

Ayrıca sunroof deri koltuk ve ısıtma olmayan CDX full değildir, full demek ağzına kadar dolu olduğunu ifade ediyor. Comfortlara bile full diyen insanım herşeye full demeye alışmış :D

CDX lerde heralde ayrı bir kola ayrılıyorlar sunroff deri koltuk v.s olanlar olmayanlar :) Vectra neden bu kadar karışık işler yapmış :) CDX i ben GL GLS CD nin fulü bilirdim CDX i yanlış biliyormuşum..

Deri ve sunroof opsiyoneldir. Benim bildiğim sadece 2000 modellerde f23 var. Debriyaj balatası diğerinin neredeyse 2 katı fiyatta.

Deri ve sunroof opsiyoneldir. Benim bildiğim sadece 2000 modellerde f23 var. Debriyaj balatası diğerinin neredeyse 2 katı fiyatta.

Gülü seven dikenine katlanır artık :)

cdx lerdeki cd changerlar orjinalmi oluyor yoksa sonradan takılmamı acaba ?

Bende yok, hatta CD'li teyp de yok. SD ve USB'li teyp var.

Eksikliğini de pek hissetmiyorum, CD standardı eskidi artık.

Bende yok, hatta CD'li teyp de yok. SD ve USB'li teyp var.

Eksikliğini de pek hissetmiyorum, CD standardı eskidi artık.

Pioneer ve SONY'nin bazı teypleri konsola birebir uyumlu simsiyah malzemeden üretilmiş, şekilleri de uygun hem de arka plan ışıkları göstergelerdeki sarı renkte, çok iyi aletler.

Zaten cd changera cd okutmak olum her cd yi okumuyo artı track okuyor bende ki changer calismiyodu bende guzel bir teyp aldim bagladim

Geri