vectra mı?passat mı?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan semih24
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
arkadaşlar hepimiz opelciyiz ama passat hakikaten vectradan çok daha iyi

özellikle vectra c kasa ile bayağı bi passatın gerisinde kaldı yeni kasa passatlar daha çok tutuluyor opelin kaba ve hantal tasarımı yüzünden geriye düştüğüne inanıyorum passatta kaba ama çizgileri hiç kaba göstermiyor aksine çok oturaklı gösteriyor opelin b kasalar kadar araba satılmamıştır türkiyede ama c kasa tam bir fiyasko görünüm açısından tabiki

Ben Kendi Açimdan Soliim.ben Vectrami Almadan önce Bi Süre Vectra Kullanmiştim.araba Almaya Karar Verirkende Bu Unsuru çok Göz önüne Aldim Ama Ben Araba Alirken Sadece Kasa Takintim Vardi Geniş Olsun Güçlü Olsun Donanimli Olsun Ve Gidip Geldigim 3 Araç Vardi.passat 1.9 T Dizel,peugeot 406 2.0 Dizel Ve Vectra B Ve Fiyat Sinirim 17 Bin Ytlydi Peugeotu Eledim Passatla Vectrayi Yanyana Koydum Ve Vectra Donanim Konusunda Farki Basti çünkü O Paraya Full Bi Cdx Aldim Ama Passat Alsaydim Camlari Elle Kaldirirdim.çunku 4 Teker 1 Direksiyona Deta.tabi 1.8 T Alicak Param Olsaydi Binerdim çunku Vectraya Göre Daha Yumuşak Ve Konforlu Bi Araç

c kasacılar alınacak bu işe

Hangi Vectra ile hangi Passat'ı kıyaslıyoruz orası belirsiz. Vectra OPC ile hiçbir Passat boy ölçüşemez. Burada fiyat devreye giriyor tabi OPC yaklaşık 126.000 YTL sanırım. Fiyatına göre kıyaslanırsada aynı paraya alabildiğiniz Passat'ı ve Vectrayı kıyaslayın.. Sonuç her zaman Vectra çıkıyor nedense :D

Son düzenleme:
şunu şumla demedikki ikisininde aynı segmentlerini kıyaslıyoruz wv touranda var ozaman

abicim passatt!.. koyun bakalım yanyana 98 model 1.8T passatla 2.0 cd vectrayı ama vectranın şekli daha güzel o ayrı bi mevzuu!

passata gelince 2003 deki makyajlı kasasına bitiyorum lacivert ve içi bej olcak!.. Tabikide TDİ iki tenecik kırmızı olcak :D

Geri