vectra mı?passat mı?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan semih24
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
abicim passatt!.. koyun bakalım yanyana 98 model 1.8T passatla 2.0 cd vectrayı ama vectranın şekli daha güzel o ayrı bi mevzuu!

passata gelince 2003 deki makyajlı kasasına bitiyorum lacivert ve içi bej olcak!.. Tabikide TDİ iki tenecik kırmızı olcak :D

Kardeş onların fiyatı 35-40 arası olmasa bende ona binerdim şimdi :D

Alırken para sorun olmayacaksa elbette Passat. Ama fiyat biraz düşündürüyorsa o zaman Vectra

bende vectra kullanıcısıyım ama passat dıyorum......

passat hiçbir zaman vectradan daha iyi olamaz.bende 1.8t modeli vardi sifir (0) km de iken aldim. Volkswagen kadar adi araç yapan bir firma yok passatin arizalari saymakla bitmiyor.en çok elektronik parçalari ariza yapiyor.benim başima gelen arizalar şunlar

1-şanziman patlamasi
2-turbo patlamasi (çok gürültülü biçimde çüfffffff) ses geldi.
3-sübap eğmesi hareket halinde oldu.
4-iç kapi döşemelerinden tingirti sesi geliyor
5-kalorifer musluğu patlamasi
6-petek tikanmasi
7-klima çalişmama sorunu
8-denge çubuğu kirdi
9-devir sensörü (kam mili sensörünü) bozdu
10-oksijen sensörü hata verip devir kesti
11-airbag lambasi yanik kaldi
passatta hiç darbe yoktu bunlar başima geldi.bazi sitelerde passata çok iyi diyorlar yaniliyorlar.passat bir numara gömlek falan olamaz.
Böyle araba olmaz

opele göre hiç üstün bir tarafi yok şuan vectra 2.0 16v cd ov kullaniyorum beni hiç utandirmadi.bu araci 2. El aldim passattan daha iyi imiş keşke kafam olsaydi da baştan sifir bu araci alirdim.neyse artik güçüm yeterse insignia 1.6 16v 180 hp turbo alirim.passat mi tövbe olsun.vectra (1) numara

Opelin parçasi volkswagenden daha ucuz diye bir şey yok ikiside ayni pahalilikta.izmir karşiyakada oturan bir arkadaşimda da vectra 2.0 16v cd araç var.o arkadaş uzun yolda kaza yapmiş volkswagen bora ile kafa kafaya çarpişmişlar vectrada çok abartilacak kadar hasar yok ama bora pert oldmuştu.boranin ön tarafinda oturanlar yaralanmişlar.vectradakilerin burnu bile kanamamiş vectra bence çağdaş bir melek opsiyonlara yer vermemiş.arkadaşim aracini orjinal parçalar ile aracini tamir ettirdi.satacakmisin dediğimde ben deli değilim bu araci satayim dedi.yeni araçlar şişirilmiş bir bolona benziyor diye cevap verdi.haksiz sayilmaz.arkadaşimin kahrini vectradan başkasi çekemez.hem atak hem sağlam hemde güvenilir bir araç.

Passataki konfor vectra ile hemen hemen ayni volkswagenin amortisör kuleleri pek kaliteli değil kulelerde zamanla eğilme ve çatlama oluyor.ben kullandim.passat vectrada iyi olamaz.nedenini yazdim.kulelerin içi kauçuk lastikle donatilmiş sesi bu yüzden kesiyor.amortisörlerin patlak olduğunu kolay kolay anlayamazsiniz.bunuda yazayim passat çok nazik bir araba hirpalamaya gelmez.çok fazla elektronik ariza verir.formu incelerseniz passatin iyi olmadiğini anlayacaksiniz.o kadar konforlu falan değil 65000tl parayi götürüp passata verenler deli olmali 98 yilinda ben vectra yerine passati seçtim çok büyük hata yaptim.opel vectra passattan daha iyi bir araç turbo patlamasi,şanziman patlamasi,devir sensörü bozmasi,sübap eğmesi,pistonlari yağ toplamasi,oksijen sensörü hatasi,airbag lambasi yakmasi.motor arzasi çok veriyor.opeller elektronik ariza veriyor.opele bilyali monroe amortisör taktiracam yaylari yumuşak spor yay takacam.takoz ve denge çubuklarinida yenileyecem.böylece uzun zaman sorun çikmayacağini arkadaşlarinda bana önceden bahsetmişti.dediklerini yapacam.passata verilen paraya çok yazik o salakliği bir kere yaptim bir daha yapmam.sifir alirsam opel vectra alirim yeni ismi insignia passati boşver gitsinnn.................her zaman her yerde vectra büyüksün vecra volkswagenle başini belaya sokanlarin kurtaricisi vectra ağir abi vectra tek kelime ile mükemmel.

bence de wolvagen 1 adım önde şıklık işçilik konfor

PASSATI ÖVENLER PASSATI KULLANIN SONRA GELİN YORUM YAPIN PASSAT BEŞ PARA ETMEZ.BEN 98 YILINDA SIFIR PASSAT ALDIM KONFOR DİYORSUNUZ VECTRA DAHA KONFORLU YENİ PASSATLARDA FAZLA BİR DEĞİŞME OLMAMIŞ AUDİNİN KASASINI AYNEN KOPYALAMIŞLAR.PEK KONFORLU OLDUĞUNU SANMIYORUM.BENİM SATIP KURTULDUĞUM PASSAT GİBİ SORUN VERMEYE DEVAM EDER opeller elektronik sorun veriyor volkswagenler hem elektronik

PASSATI ÖVENLER PASSATI KULLANIN SONRA GELİN YORUM YAPIN PASSAT BEŞ PARA ETMEZ.BEN 98 YILINDA SIFIR PASSAT ALDIM KONFOR DİYORSUNUZ VECTRA DAHA KONFORLU YENİ PASSATLARDA FAZLA BİR DEĞİŞME OLMAMIŞ AUDİNİN KASASINI AYNEN KOPYALAMIŞLAR.PEK KONFORLU OLDUĞUNU SANMIYORUM.BENİM SATIP KURTULDUĞUM PASSAT GİBİ SORUN VERMEYE DEVAM EDER opeller elektronik sorun veriyor volkswagenler hem elektronik hemde motor sorunu veriyorlar

Birçok yönden baktığımızda kesinlikle Vectra

passat konfor iç mekan ve motor konusunda biraz daha önde gibi... Ama bunun nedeni opel tarihinin yüz karalarından biri olan ecotec in o model vectrada olmasıdır, yine vectra B nin içi passata göre daha dardır. Ama kim sağlam derseniz vectra daha sağlamdır.

Aynı model passat ve vectraları araştırın bakalım hangisi daha sağlam.Piyasadaki 97-2000 arası passatların çoğu dökük.Temiz duranlarında ya iç mekanında ya da motorlarında problem var.Arabamı almadan önce az mı passat aradım.2003 sonrası dışında temiz passat bulamadım onlarda çok pahalı zaten...

Geri