Vectra mi? Passat mi ?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan aSiCeM
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

aSiCeM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Merhaba mevcut aracımı değiştirmek istiyorum fakat 2006 model vectra ile 2004 yada 2005 model passat arasında kararsızım her ikise çok hoşuma gidiyor ama malesef ikisinide kullanmak nasip olmadı konuyla ilgili sizin görüşlerinize ihtiyacım var?

Son düzenleme:
ben passatı tercih ederdim eğer vectra özellik olarak full değilse..

ayrıca arkadaşlar şunuda belirteyim ben viraja sert girdiğimde savurmayan araç istiyorum açıkcası çünkü bende şuan 98 vectra var korkumdan hiçbir viraja giremiyorum :( vectra ful deil 1.6 passat da 1.6 tridline

Son düzenleme:
HİÇBİRİ

2004 sonrası (makyajlı kasa) FORD MONDEO ;)

yol tutuş olarakta sınıfının en iyisidir ,performansı 2.0 olduğundan daha üstündür fiyatıda passata oranla daha makuldür mondeo ya da bi bakın derim

HİÇBİRİ

2004 sonrası (makyajlı kasa) FORD MONDEO ;)

yol tutuş olarakta sınıfının en iyisidir ,performansı 2.0 olduğundan daha üstündür fiyatıda passata oranla daha makuldür mondeo ya da bi bakın derim

mondeo hoş araba yol tutuşu falan biliyorum ama şimdi nedense pek hoşuma gitmiyor anlayamadım bende yani vectranın 2006 kasası sportif o çok hoşuma gidiyor ama arkadaşlarımda passat al diyorlar passat ta hoşuma gidiyor acayip kararsızım yaf :confused:

mondeo hoş araba yol tutuşu falan biliyorum ama şimdi nedense pek hoşuma gitmiyor anlayamadım bende yani vectranın 2006 kasası sportif o çok hoşuma gidiyor ama arkadaşlarımda passat al diyorlar passat ta hoşuma gidiyor acayip kararsızım yaf :confused:

passat 2004 (eski kasa ise ) hiç bulaşma bence ama yeni kasası ise passatı tavsiye ederim

passat 2004 (eski kasa ise ) hiç bulaşma bence ama yeni kasası ise passatı tavsiye ederim

yeni kasadan kastım en sondan bir önceki kasası arka farları yuvarlak olan passatında parçasından korkuyorum ama passat beni heyacandırıyor aslında abi acayip kararsızım yaf :)

mondeonun sınıf lideri olduğunu nerden çıkardınız açıklarmısınız d segmentinde sınıf lideri önden çekişlilerde vectradır arkadan itişlilerde 3 serisi
ayrıca 2.ci el eski kasa mondeolar çok sorunlu ilk sorun paslanma önceki passatlarda da kalite ve elektronik arıza söz konusu en iyisi vectra autoshow d segmentinde alınabilecek en güvenilir araç olarak seçti vectrayı daha ne olsun

mondeonun sınıf lideri olduğunu nerden çıkardınız açıklarmısınız d segmentinde sınıf lideri önden çekişlilerde vectradır arkadan itişlilerde 3 serisi
ayrıca 2.ci el eski kasa mondeolar çok sorunlu ilk sorun paslanma önceki passatlarda da kalite ve elektronik arıza söz konusu en iyisi vectra autoshow d segmentinde alınabilecek en güvenilir araç olarak seçti vectrayı daha ne olsun

Evet vectra gerçekten çok hoş özellikle ön tampon farlar vs hoşuma gidiyor sportif bir duruşu var ama işte 1.6 olunca gitmez kalkmaz falan söylentiler var test etmek istedim serviste yokmuş o yüzden bilgisizm.passat içinse bir arıza yapsa kim bilir kaç para sonuçta maddi boyutta önemli aslında biraz vectradan yanayım

mondeoda ciddi derecede çürüme ve paslanma sorunu mevcut kesinlikle mondeo tavsiye etmem şuan ve yıllarca vectra en güvenilir olmaya devam edicek şu çekmiyor meselesine gelince başkasına sorsanız corsa 1.2de çekmez ama inanın bana canavar gibi gidiyor aynı durum ve vectra içinde geçerli tabii ki bi 1.6lt motorun 2.0 turbo 2.2 veya 1.9cdti gibi gitmesi imkansız ancak 105hp vectra için yeterli yani sonuçta uçmayacaksınız ha hızını aldığı zaman tatmin edici şekilde alçaktan uçuyor o ayrı, viraj performansı harika esp standart olduğundan ztn yol tutuşta sorun yaşamanız imkansız

Son düzenleme:
Geri